Pozostałe 20 mar 2018 | Redaktor
Aneta wstrzeliła się w złoty medal

Aneta Stankiewicz/mat. CWZS Zawisza

Aneta Stankiewicz z Klubu Strzeleckiego CWZS Zawisza Bydgoszcz zdobyła z drużyną złoty medal w konkurencji karabinu sportowego 3x20 Akademickich Mistrzostw Świata w Kuala Lumpur.

mat. CWZS Zawisza Bydgoszcz

Wraz z Anetą (na zdjęciu w środku) złoto wystrzelały Katarzyna Komorowska (Społem Łódź) i Natalia Kochańska (Gwardia Zielona Góra). Indywidualnie w tej konkurencji zawodniczka Zawiszy zajęła szóste miejsce.

Srebrny medal w konkurencji pistolet sportowy 30+30 zdobyła polska drużyna w składzie Klaudia Breś (CWZS Zawisza), Joanna Tomala (Flota Gdynia) i Marta Barszczak (Legia Warszawa).

Z kolei indywidualnie o podium otarł się Oskar Miliwek, który w pistolecie szybkostrzelnym uplasował się na czwartej pozycji. Zawodnikom i ich trenerom gratulujemy.

Źródło: CWZS Zawisza Klub Strzelecki