Pozostałe 8 sty 2018 | Redaktor
MMA i K1 w Bydgoszczy [GALA EFN18]

Walką wieczoru ma być starcie, w której zmierzą się Damian Waluch i Łukasz Rambalski/mat. efn

Już w sobotę (13 stycznia) gala EFN18 w Bydgoszczy. Zobaczymy walki MMA i K1.

ENVIO FIGHT NIGHT'18 – to już trzecia edycja największej gali sportów walki MMA i K1 w Bydgoszczy. Organizatorzy zapowiadają oprawę na najwyższym światowym poziomie.
W hali Artego zobaczymy w sobotę 14 zawodników. Początek o godzinie 18.00. Podczas tej edycji EFN na widowni będzie mogło zasiąść aż 1500 osób.

Dzień wcześniej odbedzie się ceremonia ważenia na tarasie SODA 2.0 CLUB & LOUNGE BAR o godz. 14.00

Organizatorzy podkreślają, że „ubiegłoroczna gala pokazała nam, że w Bydgoszczy są zawodnicy, z których możemy być dumni, których warto podziwiać i których trzeba wspierać. Przekonaliśmy się, że Bydgoszcz była pomijana i uboga w imprezy sportów walki z prawdziwego zdarzenia. Stąd decyzja o rozwoju projektu ENVIO FIGHT NIGHT i jej edycja z liczbą 18 w tytule. Gala w 2017 roku okazała się organizacyjnym sukcesem pod każdym względem, zarówno sportowym, jak i dla kibiców, jako widowiska, którego wcześniej w tym mieście brakowało. Wypełniona po brzegi hala Artego Arena zapadła nam jako organizatorom w pamięci i już następnego dnia po walce planowaliśmy kolejną edycję EFN!

Tym razem zobaczymy również długo wyczekiwaną przez kibiców walkę wieczoru, w której zwycięzca poprzedniej edycji Damian Waluch zmierzy się z równie utalentowanym i bardzo doświadczonym Łukaszem Rambalskim".

Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie BEDOES.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor