Pozostałe 11 maj 2018 | Redaktor
Wielka impreza dla fanów rolek. Najmłodsi powalczą o mistrzostwo Bydgoszczy

Po raz pierwszy w Bydgoszczy organizowane są mistrzostwa w jeździe na rolkach. Same zawody skierowane są do dzieci i młodzieży, jednak na imprezę towarzyszącą organizatorzy zapraszają całe rodziny.

27 maja (niedziela) o godzinie 16.00 w Parku Przemysłowo-Technologicznym odbędą się I Mistrzostwa Bydgoszczy w jeździe na rolkach dla dzieci i młodzieży. Zawody są otwarte dla wszystkich chętnych z całej Polski. Może wziąć w nich udział każde dziecko bez względu na wiek i umiejętności.

Zapisy już ruszyły i potrwają do 23 maja (środa). Na zawody można zarejestrować się poprzez stronę elektronicznezapisy.pl. Co ważne, liczba miejsc jest ograniczona – wystartować może 100 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Zatem, kto pierwszy, ten lepszy.

W czasie trwania zawodów Klub Sportowy „Jastrzębie” Bydgoszcz przeprowadzi warsztaty, dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rolkami. W zajęciach mogą wziąć udział zarówno dzieci, jaki i dorośli. Dodatkową atrakcją zawodów będą mistrzostwa w rajdach samochodowych.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor