Pozostałe 5 kwi 2019 | Redaktor
Wielka nagroda szachowa przyznana [ZDJĘCIA]

fot. Tomasz Kamiński

Zwycięzcami cyklu Szachowa Grand Prix Klubu Odnowa i „Edukacji przez szachy" w poszczególnych grupach zostali: Mateusz Budnik, Hubert Gabryszewski i Adam Maciejewski.

W czwartek (4 kwietnia) odbył się czwarty turniej cyklu. Przez cztery miesiące zawodnicy walczyli nie tylko o pojedyncze zwycięstwa, ale również triumf w klasyfikacji generalnej, w której do wygrania były trzy poleasingowe drukarki ufundowane przez firmę AR Technika. Aleksander Roliński z Otorowa zajmującą się sprzedażą i naprawą urządzeń drukujących a także oferująca dzierżawę urządzeń i płatności za wydrukowane strony. 

Zwycięzcami IV turnieju zostali:

Grupa A
1. Mateusz Budnik
2. Krystian Janik
3. Marek Heise
Grupa B
1. Hubert Gabryszewski
2. Dominika Włoch
3. Arkadiusz Matczyński
Grupa C
1. Adam Maciejewski
2. Kacper Nowakowski
3. Zosia Piechocka

Pełne wyniki IV turnieju dostępne są TUTAJ.

To wspólne przedsięwzięcie ma być początkiem stałego cyklu szachowego dla wszystkich chętnych, bowiem cykl Międzyszkolna Liga Szachowa kierowana jest tylko do dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat.

Nagrody główne wręczał osobiscie Aleksander Roliński. Towarzyszyli mu dyrektor Klubu Odnowa Grażyna Salemska, prezes projektu „Edukacja przez szachy“ Arkadiusz Matczyński oraz sędzia główny Mikołaj Włoch.

Obecnie trwają rozmowy na temat przyszłości tego cyklu.

A w sobotę (6 kwietnia) odbędzie sie kolejna odsłona Międzyszkolnej Ligi Szachowej w Family Park przy ul. Fordońskiej 246. Początek o godz. 10.00.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor