Poznajesz go? [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 22 lut 13:42 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Zaginęła kobieta [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 22 lut 09:49 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Jolanty Domek, lat 39, zamieszkałej w Bydgoszczy przy ul. Waleniowej, która 21 lutego 2018 r. o godzinie 8:30 opuściła miejsce zamieszkania, nie informując nikogo, gdzie się udaje i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Groził motorniczemu na Łoskoniu

Redaktor | 20 lut 16:12 Pijany 28-latek groził motorniczemu. Mężczyzna wpadł w szał, gdy motorniczy na końcowym przystanku poprosił go o opuszczenie pojazdu. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Narkotyki trzymał w sejfie

Redaktor | 20 lut 14:35 Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę. Zatrzymali też 18-latka, który decyzją sądu trafił do aresztu.

Dlaczego zginęli? Po wypadku pod Zakrzewem

Redaktor | 20 lut 13:22 Aleksandrowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Zakrzewo. W wyniku zderzenia zginęły trzy osoby, dwie zostały ciężko ranne.

Zginęły trzy osoby

Redaktor | 19 lut 14:06 Trzy osoby zginęły, jedna jest w stanie ciężkim - to efekt wypadku TIR-a z busem w Zakrzewie na trasie Włocławek-Inowrocław.

Domowa plantacja marihuany [NARKOTYKI, RAPORT]

Redaktor | 17 lut 20:10 Po przeszukaniu mieszkania, funkcjonariusze znaleźli krzaki konopi oraz sprzęt potrzebny do ich uprawy – to hit narkotykowych komunikatów policyjnych minionego tygodnia.

Strażnicy poszukiwani. Jest robota

Redaktor | 15 lut 21:07 Bydgoska Straż Miejska czeka na odważnych. Dziś ogłosiła nabór. Wśród warunków pracy m.in. narażenie na kontakt fizyczny z osobą obezwładnianą lub zarażoną HIV.