Garażowa stacja benzynowa

Redaktor | 6 kwi 11:49 Śródmiejscy funkcjonariusze w jednym z garaży na bydgoskim Śródmieściu ujawnili nielegalny olej napędowy. Policjanci zabezpieczyli 1200 litrów tego paliwa. Do sprawy został przesłuchany 54-letni mieszkaniec Śródmieścia. Dalej sprawą zajmą się funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej.

„50+ na drodze” - zaproszenie do udziału w programie

Redaktor | 5 kwi 17:47 Bydgoscy policjanci zapraszają do udziału w kolejnej edycji programu „50+ na drodze", która odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia. W programie wykłady i ćwiczenia praktyczne z zakresu ratownictwa medycznego, zmiany w przepisach ruchu drogowego, a przede wszystkim ćwiczenia praktyczne z doskonalenia techniki jazdy.

Bomba pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Alarm wszczął pijany bydgoszczanin.

Redaktor | 5 kwi 14:07 Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia ustalili i zatrzymali mężczyznę, który poinformował wczoraj (4 kwietnia ) służby o podłożeniu bomby pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Bydgoszczanin w chwili zatrzymania miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Za wywołanie fałszywego alarmu może mu grozić kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Wpadł z narkotykami. Odpowie przed sądem

Redaktor | 3 kwi 16:24 Bydgoscy kryminalni z wydziału narkotykowego namierzyli i zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie zakazanych środków psychoaktywnych. Mężczyzna wpadł przed swoim zakładem pracy. Policjanci zabezpieczyli w jego aucie marihuanę oraz amfetaminę. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Wypadek na drodze dojazdowej w Cielu

Redaktor | 29 mar 23:35 Ciele lokalna droga dojazdowa. Około godz. 22.25 kierujący samochodem osobowym wjechał w barierki. Kierowca ranny, pasażerów brak.

Poszukiwana Dorota Kaźmierska [LIST GOŃCZY]

Redaktor | 28 mar 13:18 Policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy prowadzą poszukiwania 43-letniej Doroty Kaźmierskiej, za którą Sąd Okręgowy w Bydgoszczy wydał list gończy. Sąd wyznaczył także nagrodę w wysokości 10.000 złotych za informacje, które pozwolą na zatrzymanie poszukiwanej.

Tlenek węgla zabił mężczyznę

Redaktor | 24 mar 13:44 Mimo blisko dwugodzinnej reanimacji nie udało się uratować życia 67-letniego mężczyzny, który zatruł się tlenkiem węgla. Do zdarzenia doszło dziś (24 marca) nad ranem w miejscowości Rogowo (pow. żniński).