Zgon kierowcy po uderzeniu auta w drzewo

Redaktor | 8 maj 14:35 W wyniku uderzenia samochodu osobowego w drzewo w kabinie uwięziony został kierowca. Do wypadku doszło o godz. 13.32 w miejscowości Rychnowo (pow. grudziądzki, gm. Świecie nad Osą) na drodze powiatowej 1407.

Kto podpala lasy? [ZDJĘCIA]

Redaktor | 8 maj 11:53 Strażacy z Nowej Wsi Wielkiej gasili we wtorek (7 maja) dwa pożary lasu. Podejrzewają, że były to celowe podpalenia.

Pożar nad kanałem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 maj 20:07 Dziś po godzinie 14.00 nad Kanałem Bydgoskim przy ul. Srebrnej doszło do pożaru. Spaleniu uległo kilkanaście metrów trawy. Ogień rozpoczął się prawdopodobnie od niedopałka papierosa. Strażacy z JRG 3 Bydgoszcz szybko poradzili sobie z problemem.

Patrole mają zapobiegać pożarom lasów

Redaktor | 7 maj 18:37 W związku z panującą w całym kraju suszą policjanci z Bydgoszczy i Koronowa wraz ze Strażą Leśną z Nadleśnictw Żołędowo i Różanna patrolowali tereny leśne, by ograniczyć przyczyny powstawania pożarów.

Wyłudzali dotacje unijne, trafili do aresztu [WIDEO, ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 maj 10:39 Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali trzy osoby podejrzane o wyłudzenie dotacji unijnych w oparciu o fałszywą dokumentację. W ręce policjantów trafił m.in. szef warszawskiej firmy, który podejrzany jest też o tzw. korupcję menadżerską.

Ciężarówka wypadła z drogi w Solcu Kujawskim

Redaktor | 6 maj 12:32 Do zdarzenia doszło na 284 km DK10 na wysokości ulicy Kujawskiej w Solcu Kujawskim - samochód ciężarowy wypadł z drogi i wjechał w las. Z pierwszych informacji wynikało, że kierowca nie jest zakleszczony w pojeździe, lecz jest nieprzytomny.

Zaginął 17-letni chłopak [KOMUNIKAT]

Redaktor | 5 maj 15:32 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Kacpra Geruzela lat 17, który 4 maja 2019 r. około godz. 14:00 wyszedł z miejsca zamieszkania, nie zabierając ze sobą żadnych rzeczy oraz nie informując dokąd się udaje i do chwili obecnej do niego nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną.

Nocny pożar na działkach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 maj 12:04 Około godziny 22:30 w sobotę (4 maja) strażacy zostali poinformowani o pożarze domku letniskowego na terenie ogródków działkowych w Jagodowie.

Ciało kobiety wyłowiono z wody

Redaktor | 4 maj 09:37 W miejscowości Skarbanowo (gm. Izbica Kujawska) strażacy wyłowili z potoku w sobotę (4 maja) rano ciało kobiety.