Kradzionym piwem się nie nacieszył

Redaktor | 6 mar 11:03 Plany wypicia „darmowego” piwa pokrzyżowała klientowi sklepu policjantka z Inowrocławia. Gdy tylko zauważyła kradzież, zatrzymała sprawcę.

Po pijaku szalał volvo ulicami Błonia

Redaktor | 6 mar 09:05 Prawie trzy promile alkoholu w organizmie miał kierowca, który urządził sobie rajd ulicami Błonia. Ujął go policjant, jadący na służbę.

Złodziej w kościele. Włamywał się do skarbony

Redaktor | 5 mar 14:55 Mężczyzna zatrzymany przez policjantów ze Szwederowa sześć razy okradł skarbonę w jednym z bydgoskich kościołów. Odpowie też za posłużenie się dowodem innej osoby oraz dwie kradzieże w sklepach.

Pieszy zginął na miejscu

Redaktor | 5 mar 11:42 Pieszy potrącony przez bmw w miejscowości Suchatówka (gmina Gniewkowo) zginął na miejscu. Inowrocławska policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia z jakich przyczyn i w jakich okolicznościach doszło do wypadku.

9-latka dla zabawy wydzwaniała pod numer alarmowy

Redaktor | 5 mar 10:05 Trzy zgłoszenia w ciągu kilku godzin, a wszystkie fałszywe – taki sposób na zabawę znalazła sobie dziewczynka z gminy Dobrzyń nad Wisłą. – Warto zastanowić się, czy w ten sposób nie odbieramy innym szansy na życie – mówią o „żartobliwych” wiadomościach policjanci.

Tragedia. Zginęli młodzi bydgoszczanie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 mar 13:24 Tragiczny bilans wypadku w Pląchotach pod Golubiem Dobrzyniem. W wypadku auta osobowego z ciężarówką na miejscu zginął 24-letni mężczyzna, a drugi, 23-letni zmarł w szpitalu – podaje policja.

Auto uderzyło w słup systemu ITS [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 mar 22:29 Groźnie wyglądająca kolizja na ulicy Solskiego. Samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w barierę energochłonną oraz słup utrzymujący wyświetlacze systemu ITS. Osoby podróżujące samochodem nie odniosły obrażeń. Ruch na ul. Solskiego w kierunku ronda Kujawskiego odbywa się z utrudnieniami. Do zdarzenia doszło w sobotę (2 marca) wieczorem. Na miejscu pracowali strażacy z JRG...