Bydgoska policja rozbiła gang handlarzy narkotyków [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 21 cze 07:40 Członkowie rozbitej przez CBŚP zorganizowanej grupy przestępczej mogli zarobić na przemycie i sprzedaży środków odurzających i substancji psychotropowych około 9,5 mln zł. Według funkcjonariuszy grupa mogła wprowadzić do obrotu nawet pół tony amfetaminy i marihuany. Śledztwo jest nadzorowane przez Prokuraturę Okręgową w Bydgoszczy.

Uwolnili niemowlaka z zamkniętego auta

Redaktor | 20 cze 21:15 Niespełna półroczny chłopiec został w aucie, w którym zablokowały się drzwi. W rozgrzanym od słońca samochodzie groziło mu niebezpieczeństwo. Zrozpaczona matka wezwała na pomoc policję.

Śmierć na drogach zbiera żniwo [WYPADKI]

Redaktor | 20 cze 10:42 O godzinie 5.17 w Boże Ciało (20 czerwca) w miejscowości Łąkocin (pow. inowrocławski) na drodze wojewódzkiej 252 doszło do zderzenia samochodu osobowego z autem dostawczym.

Tragedia pięcioosobowej rodziny. Zginęli ojciec i córka [WIDEO]

Redaktor | 19 cze 22:01 Tragiczne skutki wypadku pod Strzelnem. W miejscowości Jeziorki rozbiło się auto, którym podróżowała pięcioosobowa rodzina. Po uderzeniu w drzewo w wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniósł 44-letni ojciec i zmarła jego siedmioletnia córka.

Seryjny podpalacz śmietników usłyszał zarzuty

Redaktor | 19 cze 13:50 Policjanci z bydgoskiego Błonia ustalili i zatrzymali sprawcę dziewięciu podpaleń, podczas których uległo zniszczeniu 21 pojemników do segregacji śmieci. Do zdarzeń tych dochodziło w okresie od kwietnia do czerwca 2019 r. Jak się okazało za wszystkimi pożarami stoi ten sam mężczyzna, 32-latek odpowie za zniszczenie mienia.

Mapa śmiertelnych wypadków na drodze. Tak było w ubiegłe wakacje

Redaktor | 18 cze 14:00 Policjanci każdego dnia wakacji uzupełniają mapę, na której zaznaczają wypadki ze skutkiem śmiertlenym. Ma bardziej niż tabele czy statystyki przemówić do wyobraźni kierowców i pieszych. Punkty czarne to wypadki z poprzednich dni, czerwone – z ostatniej doby.

Śmiertelny wypadek pod Bydgoszczą na DK80 [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 cze 18:20 Pomiędzy Strzyżawą a Czarnowem, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Strażacy ewakuowali z pojazdów cztery osoby. Niestety jedna z nich nie przeżyła wypadku – informuje Bydgoszcz998.