Zginął przy pracy. Tragiczny wypadek w gminie Mrocza

Redaktor | 26 wrz 10:36 Policjanci z Mroczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 61-letniego mężczyzny, który podczas prac związanych z wymianą rurociągu został przysypany ziemią. Pomimo podjętej reanimacji, nie udało się go uratować.

Z jednej akcji policji w drugą. W tym samym bloku

Redaktor | 24 wrz 12:25 Chwilę po tym, jak kryminalni znaleźli susz roślinny w mieszkaniu włocławianina podejrzewanego o posiadanie dopalaczy, zauważyli wchodzącego do klatki schodowej mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Pomimo próby ucieczki został obezwładniony i zatrzymany.

Pożar poddasza w Gogolinku

Redaktor | 23 wrz 13:15 Około godziny 11.00 w niedzielę (23 września), w miejscowości Gogolinek doszło do pożaru poddasza w jednym z budynków. Na miejsce wysłane zostały zastępy z JRG 3 Bydgoszcz, OSP KSRG Gościeradz, OSP Wtelno oraz OSP Gogolinek. Akcja gaśnicza nadal trwa

Szukają Huberta. Zaginął

Redaktor | 21 wrz 21:47 Policjanci poszukują 18 letniego Huberta Nogalskiego, który ostatni raz widziany był w dniu 19.09.2018r. w domu rodzinnym w miejscowości Klamry.

Śmiertelny wypadek w Trzęsaczu

Redaktor | 21 wrz 10:06 W czwartek (20 września) w Trzęsaczu w gminie Dobrcz doszło do śmiertelnego wypadku. Samochód osobowy marki Mazda wjechał do rowu, a następnie uderzył czołowo w drzewo.

Potrącił dziecko i uciekł z miejsca zdarzenia

Redaktor | 20 wrz 10:27 Mężczyzna potrącił 10-letniego chłopca na przejściu dla pieszych i uciekł. Jednak szybko został złapany. Pomogli w tym świadkowie wypadku, którzy pojechali za mężczyzną i spisali numery rejestracyjne.

Przejście dla łosia. Pomogła „drogówka”

Redaktor | 19 wrz 13:14 Okazuje się, że zwierzęta na drodze mogą pojawić się nie tylko poza miastem. Policjanci z włocławskiej „drogówki” zauważyli łosia wchodzącego na jezdnię. Spowolnili ruch, dzięki czemu nikomu nic się nie stało, a zwierzę zdążyło bezpiecznie przejść na drugą stronę.

Wypadek pod Trzcińcem. Jedna osoba poważnie ranna

Redaktor | 17 wrz 09:09 Na drodze prowadzącej do miejscowości Trzciniec zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została poważnie ranna, a wśród poszkodowanych były też dzieci. Policja bada okoliczności wypadku.