Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu Tomasza Krause

Redaktor | 31 maj 21:28 Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Tomasza Krause. Mężczyzna w dniu 23 maja 2019 roku wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 49–latka.

Areszt za posiadanie narkotyków

Redaktor | 31 maj 19:26 Policjanci wydziału kryminalnego ze Świecia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci w trakcie czynności związanych z zatrzymaniem 23-latka, w tym przeszukaniem pomieszczeń, zabezpieczyli łącznie blisko 26 gram amfetaminy, 118 gram marihuany oraz wagę służącą do porcjowania narkotyków i kilkaset woreczków strunowych. Teraz...

Za wędkowanie na Brdzie usłyszeli zarzuty

Redaktor | 31 maj 15:22 Za nielegalny połów ryb odpowiedzą trzej mężczyźni, którzy za wędki chwycili w trwającym okresie ochronnym dla ryb. Wędkujących w rejonie Toru Regatowego na Brdzie zastali policjanci z Wyżyn.

Poszukiwania 21-latki zakończyły się szczęśliwie

Redaktor | 30 maj 11:04 We wtorek (28 maja) sępoleńscy policjanci prowadzili poszukiwania 21-letniej mieszkanki powiatu. Rodzina poinformowała policjantów, że życiu kobiety zagraża niebezpieczeństwo. Dzięki reakcji bliskich i funkcjonariuszy udało się ją odnaleźć i przekazać pod opiekę specjalistów.

Trzy zarzuty dla sprawcy strzelaniny w Brześciu Kujawskim

Redaktor | 29 maj 10:29 Trzy zarzuty - usiłowania zabójstwa wielu osób, usiłowania zabójstwa uczennicy i woźnej - usłyszał 18-letni Marek N., podaje TVP Bydgoszczy. Mężczyzna w poniedziałek (27 maja) z bronią i petardami hukowymi wszedł do Szkoły Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim. Postrzelił dwie osoby.

14-latek podpalał lasy

Redaktor | 28 maj 20:44 Policjanci ustalili sprawcę, który w kwietniu aż pięć razy podpalił las w okolicy Gajewa (pow. świecki). Okazał się nim 14-letni mieszkaniec powiatu świeckiego. Materiały w tej sprawie trafiły do sądu rodzinnego.

Policjanci zlikwidowali domową plantację marihuany

Redaktor | 28 maj 14:26 Rypińscy kryminalni zatrzymali 39-latka z gminy Skrwilno, który w mieszkaniu urządził domową plantację marihuany. Policjanci zabezpieczyli dziesięć roślin konopi oraz sprzęt służący do jej uprawy. Mężczyzna już usłyszał zarzut.