Policjanci zatrzymali podejrzanych o kradzież z włamaniem

Redaktor | 5 sie 13:47 Dziesięć lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, którzy są podejrzani o kradzież z włamaniem do mieszkania na terenie Inowrocławia. Po tym jak usłyszeli zarzuty, jeden został objęty dozorem, drugi jest już za kratami.

Motocyklista zasłabł zanim odjechał

Redaktor | 4 sie 11:37 Młodszy aspirant Grzegorz Sternal i sierżant sztabowy Mirosław Bartylak, dzielnicowi z Komisariatu Policji w Koronowie uratowali mężczyznę, który zasłabł w momencie próby odjechania motocyklem.

Zarzut zabójstwa dla 78-latka [WIDEO]

Redaktor | 4 sie 09:15 78-latek zatrzymany przez policjantów w związku ze śmiercią mężczyzny przy ul. Poznańskiej jw Toruniu usłyszał zarzut zabójstwa. Materiał dowodowy, który zgromadzili kryminalni pozwolił na stwierdzenie, że to właśnie ten człowiek stoi za śmiercią 66-latka. Podejrzanemu może grozić nawet dożywocie.

Plantacja konopi została zlikwidowana

Redaktor | 3 sie 21:58 Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego aleksandrowskiej komendy zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Plantatorem nielegalnych roślin okazał się 28-letni mieszkaniec Aleksandrowa.

Spadł ze śmieciarki, trafił do szpitala

Redaktor | 3 sie 09:42 Do groźnego zdarzenia doszło w piątek (2 sierpnia) po południu na ulicy Nad Torem w Bydgoszczy. Z podestu śmieciarki na jezdnię spadł pracownik jednej z firm zajmującej się wywozem odpadów.

Policja ujawniła ponad sto wykroczeń w ruchu drogowym

Redaktor | 2 sie 08:59 Nieprawidłowe przejeżdżanie przejść dla pieszych, nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, wyprzedzanie na przejściach dla pieszych to tylko niektóre z wykroczeń ujawnionych przez policję podczas środowej (31 lipca) akcji pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Działania te są organizowana w celu poprawy bezpieczeństwa niezmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego.

Poszukiwana mieszkanka Fordonu zatrzymana z narkotykami

Redaktor | 1 sie 14:56 Policjanci z Fordonu zatrzymali poszukiwaną 24-latkę. W namierzeniu kobiety pomogli kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Fordońscy funkcjonariusze zabezpieczyli należącą do poszukiwanej amfetaminę. Kobieta usłyszała już zarzuty i trafiła za kraty aresztu śledczego.

Napad na sklep w Fordonie

Redaktor | 31 lip 15:23 We wtorek (30 lipca) doszło do niebezpiecznego zdarzenia w bydgoskim Fordonie. Zamaskowany mężczyzna wtargnął do sklepu i zażądał od ekspedientki pieniędzy.