Tragiczny piątek na drogach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 8 lut 19:34 Piątek (8 lutego) okazał się szczególnie tragiczny na drogach regionu. Pod Bydgoszczą zginął kierowca samochodu osobowego po zderzeniu z ciężarówką. Dwaj kierowcy zginęli w wypadkach pod Grudziądzem. Byli też poszkodowani w wypadkach na drogach powiatu bydgoskiego.

Dostawca pizzy pod wpływem narkotyków

Redaktor | 8 lut 17:25 Zdecydowana interwencja świadka być może zapobiegła tragedii. Mężczyzna zauważył na skrzyżowaniu dziwnie zachowującego się kierowcę. Zabrał mu kluczyki i powiadomił policjantów z bydgoskiego Szwederowa. Funkcjonariusze znaleźli przy kierowcy MDMA (Ecstasy). Pogotowie zabrało 33-latka do szpitala. Wstępne badanie krwi potwierdziło, że w jego organizmie znajdowały się zakazane...

Śmiertelny wypadek pod Grudziądzem

Redaktor | 8 lut 13:45 Do śmiertelnego wypadku doszło ok. godz. 12.30 w Łasinie (powiat grudziądzki). Samochód osobowy wjechał do rowu, zginął kierowca.

Policjant z Wąbrzeźna uratował życie 86-latki

Redaktor | 7 lut 12:17 Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Ryńska poinformowali policjantów, że nie mogą skontaktować się z jedną ze swoich podopiecznych. Policjant, który przyjechał na miejsce, zauważył przez okno ślady krwi na podłodze. Dzięki jego szybkiej i zdecydowanej reakcji seniorka żyje.

Stroma zablokowana. Wypadek [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 lut 07:48 Wypadek na skrzyżowaniu Stromej i Orlej. W wyniku zderzenia dwóch samochodów, kierująca Peugeotem została odwieziona do szpitala. Ruch na ul. Stromej jest zablokowany. Autobusy linii 61 jeżdżą objazdem przez ulicę Piękną.

Jazdę na czerwonym „poprawił” łapówką

Redaktor | 5 lut 14:02 Patrol z bydgoskiego Śródmieścia legitymował kierowcę, który przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Konsekwencji chciał uniknąć, oferując łapówkę.

Tankował paliwo i nie płacił. Do tego jeździł mimo zakazu sądowego

Redaktor | 4 lut 13:25 Policjanci z Białych Błot ustalili i zatrzymali mężczyznę, który wielokrotnie kierował samochodem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanego przez sąd. Dodatkowo wyszły na jaw dokonane przez niego kradzieże paliwa na stacjach w Bydgoszczy i nie tylko. Sprawca po zatankowaniu paliwa odjeżdżał nie płacąc należności.