Zatrzymał nietrzeźwego kierującego

Redaktor | 7 kwi 11:18 Policjant Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy, będąc w czasie wolnym od służby, zauważył mężczyznę, który chwiejnym krokiem podszedł do auta i chciał odjechać z parkingu. Funckjonariusz zablokował mu drogę wyjajzdu i zabrał kluczyki. Chwilę później okazało się, że kierowca volkswagena passata miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz czeka go sprawa w sądzie...

Kierował autem pod wpływem narkotyków. Wpadł w ręce policjantów

Redaktor | 5 kwi 08:05 Posiadanie narkotyków, kierowanie pojazdem pod ich wpływem i pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, a do tego jazda autem bez ważnych badań technicznych i obowiązkowego ubezpieczenia OC to katalog czynów, za które odpowie 34-latek zatrzymany przez policjantów z bydgoskiego Fordonu.

Nielegalny monopolowy - handlowali trefnym tytoniem i spirytusem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 4 kwi 17:23 Wysoka kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności może grozić bydgoszczaninowi, który został przyłapany z nielegalnym tytoniem. 25-latka zatrzymali bydgoscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Funkcjonariusze zabezpieczyli 72 kg tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy, a także nielegalny spirytus.

Płacił cudzymi kartami. Wiesz, kim jest?

Redaktor | 3 kwi 11:44 31 transakcji utraconymi kartami płatniczymi dokonał mężczyzna zarejstrowany okiem monitoringu. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Wypadek w Toporzysku [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 kwi 16:28 Do karambolu trzech aut doszło we wtorek (2 kwietnia) rano na DK80 w Toporzysku. Dwie osoby trafiły do szpitala. Przez kilka godzin ruch na trasie Bydgoszcz-Toruń był utrudniony.

Oszukiwał „na wnuczka”, trafił do aresztu [WIDEO]

Redaktor | 2 kwi 09:01 41-latek zatrzymany przez policjantów KWP w Bydgoszczy brał udział w oszustwie „na wnuczka”. Pod legendą wypadku drogowego uzyskał od 80-letniej mieszkanki Nakła kwotę ośmiu tysięcy złotych. Wpadł w Pawłówku, gdzie wjechał na stację paliw. Teraz jest w areszcie.

Pijani rowerzyści przyłapani w czasie jazdy

Redaktor | 2 kwi 08:34 Policjanci z Solca Kujawskiego w drodze na spotkanie rady osiedla w Makowiskach zauważyli rowerzystę, którego styl jazdy wzbudził ich wątpliwości. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Ale to nie koniec. Do pomocy mu przyjechał rowerem jego kolega, który również był nietrzeźwy.