Pędził Fordońską ponad 114 km/h [WIDEO]

Redaktor | 10 wrz 12:28 Policjanci z bydgoskiej drogówki działający w ramach grupy „SPEED” namierzyli motocyklistę gnającego po Bydgoszczy. Prędkość przekroczył o 64 km/h.

Tragedia na DK10 [ZDJĘCIA]

Redaktor | 8 wrz 19:05 O godzinie 14:47 w niedzielę (8 września) do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK10, na wysokości miejscowości Przyłubie.

Kradł rynny z dachu kościoła, spadł z wysokości

Redaktor | 7 wrz 11:24 Sprawca usiłowania kradzieży rynien z kościoła sam zadzwonił po pomoc medyczną, kiedy spadł z wysokości i nie mógł się poruszać. 34-latek z obrażeniami trafił do szpitala, gdzie czeka go dłuższy pobyt. W szpitalu odwiedzili go śledczy z Kowala, od których usłyszał zarzuty związane z usiłowaniem kradzieży rynien oraz wcześniejszej kradzieży rynien z kościoła w Kowalu.

Pożar garażu przy Lawinowej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 wrz 11:05 Około godziny 9.30 w sobotę (7 września) Fordońscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze garażu przy ulicy Lawinowej. Do akcji wyruszyły dwa zastępy straży.

Grupa SPEED łapie piratów na bydgoskich ulicach [WIDEO]

Redaktor | 6 wrz 17:33 Policjanci z bydgoskiej grupy SPEED cały czas są aktywni na terenie miasta i powiatu bydgoskiego. Ich skuteczność pokazują nagrania z wideorejestratora. W miniony weekend namierzyli sześciu kierowców, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość. Za swoje nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowanie, oprócz utraty uprawnień do kierowania, ukarani zostali także...