Kradł rynny z dachu kościoła, spadł z wysokości

Redaktor | 7 wrz 11:24 Sprawca usiłowania kradzieży rynien z kościoła sam zadzwonił po pomoc medyczną, kiedy spadł z wysokości i nie mógł się poruszać. 34-latek z obrażeniami trafił do szpitala, gdzie czeka go dłuższy pobyt. W szpitalu odwiedzili go śledczy z Kowala, od których usłyszał zarzuty związane z usiłowaniem kradzieży rynien oraz wcześniejszej kradzieży rynien z kościoła w Kowalu.

Pożar garażu przy Lawinowej [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 wrz 11:05 Około godziny 9.30 w sobotę (7 września) Fordońscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze garażu przy ulicy Lawinowej. Do akcji wyruszyły dwa zastępy straży.

Grupa SPEED łapie piratów na bydgoskich ulicach [WIDEO]

Redaktor | 6 wrz 17:33 Policjanci z bydgoskiej grupy SPEED cały czas są aktywni na terenie miasta i powiatu bydgoskiego. Ich skuteczność pokazują nagrania z wideorejestratora. W miniony weekend namierzyli sześciu kierowców, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość. Za swoje nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowanie, oprócz utraty uprawnień do kierowania, ukarani zostali także...

Bydgoszczanin trafił do aresztu za przestępstwa seksualne

Redaktor | 6 wrz 11:53 30-latek podejrzany jest o przestępstwa o charakterze seksualnym. Kryminalni z bydgoskich Wyżyn opublikowali jego wizerunek w mediach i Internecie. Efektem tego było zgłoszenie się mężczyzny do komisariatu. Podejrzany usłyszał cztery zarzuty. Sąd aresztował go na trzy miesiące. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Zbili szybę, żeby wydostać z auta niemowlaka

Redaktor | 5 wrz 15:36 Radziejowscy policjanci zareagowali błyskawicznie na prośbę kobiety, która przypadkowo zatrzasnęła w samochodzie dziecko. Wybili szybę i przekazali kobiecie całego i zdrowego chłopca.

Tragiczny pożar w Fordonie. Znaleziono zwłoki

Redaktor | 5 wrz 07:51 Kilka minut przed godziną 1.00 w czwartek (5 września) w nocy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze opuszczonego budynku mieszkalnego przy ulicy Chełmońskiego w Starym Fordonie.

Pod wpływem narkotyków jechał samochodem

Redaktor | 4 wrz 19:29 Patrol z Fordonu zatrzymał 25-latka, który kierował pojazdem bez uprawnień. Mężczyzna próbował uniknąć policyjnej kontroli. Wstępne badania narkotesterem wykazało, że w jego organizmie znajduje się amfetamina oraz THC. Jeśli badania laboratoryjne się potwierdzą, to będzie odpowiadać dodatkowo za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków.

Piwo z tira wylało się na autostradzie

Redaktor | 2 wrz 13:30 22-letni kierowca tira zasnął za kierownicą, zjechał z drogi, a następnie przewrócił pojazd. Przewoził skrzynki z piwem, które rozlało się na poboczu autostrady w okolicach Górnej Grupy.

Nawałnica narobiła szkód pod Bydgoszczą [ZDJĘCIA]

Redaktor | 30 sie 21:44 W Bydgoszczy widzieliśmy w środę (28 sierpnia) tylko kilka błyskawic i spadło trochę deszczu. Ale skutki burzy, która wtedy przeszła nad północnymi gminami podbydgoskimi, strażacy usuwali jeszcze w piątek.

Nożownik został zatrzymany przez policję [WIDEO]

Redaktor | 30 sie 16:41 66-latek ugodził pokrzywdzonego w szyję ostrym narzędziem. Na jego trop wpadli kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia. Podejrzany został zatrzymany przez patrol z bydgoskiego oddziału prewencji.