Śmiertelny wypadek pod Bydgoszczą na DK80 [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 cze 18:20 Pomiędzy Strzyżawą a Czarnowem, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Strażacy ewakuowali z pojazdów cztery osoby. Niestety jedna z nich nie przeżyła wypadku – informuje Bydgoszcz998.

Potrącił rowerzystę, w bagażniku miał mieszankę narkotyków

Redaktor | 17 cze 15:50 Nadzwyczajne - nawet jak na spowodowanie kolizji - zdenerwowanie zdradziło 19-letniego kierowcę. W jego pojeździe policjanci znaleźli marihuanę, amfetaminę, haszysz, tabletki extazy, LSD oraz kokainę. Decyzją sądu na najbliższe trzy miesiące trafił do aresztu.

Bydgoscy strażacy likwidują skutki trąby powietrznej [WIDEO]

Redaktor | 16 cze 12:25 Nad Złocieńcem w powiecie drawskim (woj zachodniopomorskie) przeszła w sobotę (15 czerwca) trąba powietrzna. - W akcji ratunkowej uczestniczą strażacy z Szkoły Podoficerskiej PSP, którzy pojechali na poligon w Drawsku, w ramach wojskowych ćwiczeń DRAGON 2019 - podaje Bydgoszcz998.

Pogryzł policjanta i trafił za kratki

Redaktor | 15 cze 09:17 Na dwa miesiące do aresztu trafił mężczyzna, który podczas interwencji zaatakował policjantów. Jego kompan za znieważenie funkcjonariuszy został objęty dozorem. Obaj mogą trafić za kraty na kilka lat.

Polfinek będzie mógł nadal uczyć i cieszyć dzieci

Redaktor | 14 cze 12:03 Nowy kostium policyjnego „Polfinka" trafił do bydgoskiej komendy dzięki Bankowi Spółdzielczemu w Koronowie. Policyjna maskotka będzie kolejnym elementem, który uatrakcyjni prowadzone przez policjantów zajęcia z przedszkolakami i uczniami szkół z Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego.

Tragiczny wypadek - pijana matka zabiła dwulatka

Redaktor | 14 cze 10:29 Kobieta jechała bez uprawnień, pod wpływem alkoholu. Zamiast zatrzymać się do kontroli, przyspieszyła volkswagenem i doprowadziła do wypadku. W wyniku doznanych obrażeń zmarł dwuletni syn kierującej, a jego trzyletni brat przebywa w szpitalu.