Na DK15 zginęła rowerzystka [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 1 kwi 18:27 W miejscowości Suchatówka (pow. inowroclawski) doszło w poniedziałek (1 kwietnia) do potrącenia rowerzystki na drodze krajowej nr 15. Kobieta około 50 lat zmarła. Na miejscu działają dwa zastępy straży pożarnej. Ruch odbywa się wahadłowo.

Kierowcy z narkotykami. Jeden miał działkę w skarpecie

Redaktor | 1 kwi 15:28 Dwóch 24-letnich mieszkańców Bydgoszczy wpadło w ręce policjantów tuż po tym, jak kierowali samochodami najprawdopodobniej pod wpływem narkotyków. Jeden z nich ukrywał marihuanę w skarpecie, a drugi miał skręta w paczce papierosów.

Napadli niepełnosprawnego. Sprawcy rozboju złapani dzięki świadkom

Redaktor | 31 mar 19:55 12 lat pozbawienia wolności grozi dwóm bydgoszczanom, którzy zaatakowali rowerzystę i ukradli mu jednoślad. Dwaj 26-latkowie zostali zatrzymani przez kryminalnych z bydgoskiego Błonia jeszcze tego samego dnia. Policjanci odzyskali również skradziony rower, który trafił już do właściciela.

Pożar kamienicy. Są poszkodowani

Redaktor | 30 mar 22:04 W mieszkaniu na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Żołnierza Polskiego w Wąbrzeźnie wybuchł w sobotę (30 marca) pożar.

Dramatyczny wypadek na obwodnicy Świecia

Redaktor | 30 mar 16:19 Na obwodnicy Świecia doszło w sobotę (30 marca) do wypadku samochodu osobowego z ciężarowym. Jedna osoba została przewieziona do szpitala informuje świecka policja.

Zaginiona [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 30 mar 10:57 Komisariat Policji Bydgoszcz-Szwederowo poszukuje Joanny Jaruszewskiej lat 45, która w dniu 27 marca wyszła z miejsca zamieszkania w Bydgoszczy i do chwili obecnej do niego nie powróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną.

Zdewastował autobus, stanie przed sądem

Redaktor | 29 mar 19:48 Kryminalni z bydgoskich Wyżyn zatrzymali 27-latka podejrzanego o dewastację autobusu. Mężczyzna w autobusie nocnym wybił szybę w tylnych drzwiach pojazdu. Straty oszacowano na 1000 złotych. Policjanci wytypowali go na podstawie monitoringu znajdującego się wewnątrz pojazdu. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Ktoś widział wypadek? Policja szuka świadków

Redaktor | 29 mar 16:42 Policjanci z komisariatu w Białych Błotach prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty, zaistniałego w dniu 09 marca 2019 r. około godz. 23:00 w podbydgoskiej Zielonce.

Bydgoscy kryminalni zabezpieczyli marihuanę i grzybki [WIDEO]

Redaktor | 29 mar 13:58 Wydział narkotykowy bydgoskiej komendy zatrzymał kolejną osobę podejrzaną o posiadanie zakazanych środków psychoaktywnych. 25-latek posiadał w domu ponad 100 gram marihuany, a także suszone grzybki najprawdopodobniej halucynogenne. Bydgoszczanin usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków.

Lekcja z psem w bydgoskiej podstawówce [ZDJĘCIA]

Redaktor | 29 mar 06:51 Policjanci z bydgoskiej komendy zajmujący się problematyką nieletnich uczestniczyli wraz z przewodnikiem psa służbowego i jego podopiecznymi w spotkaniu profilaktycznym zorganizowanym dla uczniów klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 9 im. Władysława Jagiełły.

Odpowie za przywłaszczenie bmw wartego 200 tysięcy

Redaktor | 28 mar 18:09 Współpraca nakielskich i bydgoskich kryminalnych zaowocowała zatrzymaniem 36–latka, który w Bydgoszczy przywłaszczył bmw warte 200 tysięcy złotych. Mienie odzyskano, a podejrzany już usłyszał zarzuty. Teraz o jego losie zdecyduje prokurator.

Akcja strażaków na Kozietulskiego [ZDJĘCIA]

Redaktor | 27 mar 18:21 Zgłoszenie brzmiało groźnie: pożar na balkonie przy ulicy Kozietulskiego. Na miejscu okazało się, że na balkonie jednego z mieszkań paliła się roślina w doniczce.