Stryszek. Dwa auta w rowie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 26 sty 09:06 Na drodze serwisowej w Stryszku, na zjeździe w kierunku Zielonki, w wyniku kolizji dwa samochody znalazły się w rowie. Na miejscu były dwa zespoły ratownictwa medycznego, jeden zastęp ze szkoły podoficerskiej straży pożarnej z Bydgoszczy oraz jeden zastęp OSP Brzoza.. Prawdopodobnie brak poszkodowanych, ewentualnie zostaną tylko przebadani na miejscu.

Policjanci ze Szwederowa spotkali się z seniorami

Redaktor | 25 sty 15:38 We wtorek (23 stycznia) na terenie Biblioteki Miejskiej przy ul. Broniewskiego 1 w ramach działań „Bezpieczny Senior” odbyło się spotkanie z seniorami ze Szwederowa. Wzięli w nim udział dzielnicowi i funkcjonariusze Zespołu Profilaktyki Społecznej i Patologii z bydgoskiego Szwederowa oraz przedstawiciele ROPS w Bydgoszczy przy ul. Żwirki i Wigury.

Z siekierą na policjantów

Redaktor | 24 sty 21:16 Krewki 48-latek najpierw okradł i wyrzucił z domu własną siostrę, a potem z siekierą rzucił się na interweniujących policjantów. Trafił za kraty. W więzieniu może spędzić nawet do 10 lat.

Areszt dla kierowcy, który potrącił 14-latkę na pasach

Redaktor | 24 sty 15:08 64-letni kierowca z Nakła, który w poniedziałek (22.01) rano na ulicy Nakielskiej w Bydgoszczy potrącił na przejściu dla pieszych 14-latkę i uciekł z miejsca zdarzenia, został we wtorek aresztowany. Śledczy postawili mu zarzuty.

Policja ma nowe „suszarki”. Piraci drogowi są bez szans

Redaktor | 24 sty 12:37 Policjanci z naszego województwa zostali wyposażeni w nowoczesne mierniki prędkości. Urządzenia są wyposażone w rejestrator obrazu. - Mają pomóc w walce z piratami drogowymi – informuje asp. Remigiusz Rakowski z Wydziału Ruchu Drogowego.

14-latka omal nie zginęła na pasach. Sprawca uciekł!

Redaktor | 22 sty 15:06 W poniedziałek (22.01) ok. godz. 7.20 w Bydgoszczy na przejściu dla pieszych przy ul. Nakielskiej osobowy samochód potrącił 14-latkę. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Policja szuka kierowcy i świadków wypadku.

Alarm pożarowy we Froście

Redaktor | 22 sty 10:34 Bydgoska straż pożarna odebrała rano (22 stycznia) alarm pożarowy z zakładu Frosta znajdującego się przy ul. Witebskiej 63.

Rzucił kotem o ścianę. Grożą mu 2 lata

Redaktor | 19 sty 14:41 Dwa lata pozbawienia wolności grożą mężczyźnie, który w środę (17 stycznia) zabił kota rzucając nim o ścianę. Sprawca miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.