Mobilne oko wielkiego brata obserwowało Glinki

Redaktor | 5 lip 21:10 Mobilne Centrum Monitoringu namierzało wykroczenia pieszych jak i kierujących w piątek (5 lipca). Mundurowi przy pomocy tego pojazdu „rozliczali” tych, którzy łamali przepisy ruchu drogowego.

Zaproponował cztery tysiące, by nie trafić za kratki

Redaktor | 5 lip 17:15 Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mężczyźnie poszukiwanemu przez sąd celem odbycia kary. Próbował przekupić funkcjonariuszy, którzy zatrzymali do kontroli samochód, którego był pasażerem.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc [AKTUALIZACJA]

Redaktor | 5 lip 11:33 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Palił się las w Fordonie [FOTOREPORTAŻ]

Redaktor | 5 lip 10:10 Kolejny w tym roku groźny pożar miał miejsce na terenie lasu bydgoskiego Fordonu w niedzielę (30 czerwca). Ogień pojawił się w rejonie ulic Jasienieckiej i Matki Teresy z Kalkuty.

O krok od tragedii. Auto zderzyło się z lokomotywą

Redaktor | 4 lip 18:01 O wielkim szczęściu może mówić kierowca berlingo, który nie zatrzymał się przed znakiem STOP przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym i „otarł się ” o przejeżdżającą lokomotywę. Skończyło się na uszkodzeniu pojazdów.

Policjanci uratowali kaczą rodzinę [WIDEO]

Redaktor | 4 lip 17:09 W nietypowej interwencji uczestniczyli policjanci ruchu drogowego ze Świecia. Podczas patrolu miasta zauważyli stado kaczek idących jezdnią. Mundurowi pomogli kaczce wraz z pisklętami bezpiecznie dotrzeć na łono natury.