Rozpoznajesz tę kobietę? Policja prosi o pomoc

Redaktor | 23 paź 13:43 Policjanci z Grudziądza ustalają tożsamość kobiety, której zwłoki zostały odnalezione w kwietniu w okolicach ulicy Polnej. Policyjne laboratorium kryminalistyczne ustaliło jej prawdopodobny wizerunek. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości, proszone są o kontakt z policją.

Kierowca zasłabł, autobus wjechał do wykopu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 19 paź 16:02 Około godziny 13.20, na remontowanym odcinku ulicy Wojska Polskiego (przed rondem Kujawskim) doszło do groźnego zdarzenia z udziałem autobusu MZK. U kierowcy doszło do nagłego zatrzymania krążenia, w wyniku czego zjechał z drogi i wpadł do wykopu.

Wybuch gazu w Dąbrówce. Budynek częściowo zawalony

Redaktor | 19 paź 13:52 Przed godz. 12.00 doszło do wybuchu gazu w budynku jednorodzinnym w miejscowości Dąbrówka w powiecie lipnowskim. Na miejscu przybyły cztery zastępy straży pożarnej, w tym grupa poszukiwawczo-ratownicza. Jedną osobę poszkodowaną wydobytą z gruzowiska - przytomną - LPR zabrało do szpitala.

Jechał bez prawa jazdy, za to z lewym tytoniem

Redaktor | 17 paź 13:00 Mężczyzna, którego do kontroli zatrzymała bydgoska „drogówka”, miał w samochodzie pięć worków krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Policjantów próbował przekonać, że przewozi ziemniaki.

Policja wyjaśnia przyczyny tragedii w Nowej Wsi [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 paź 11:00 Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze  pomiędzy Włocławkiem a Nową Wsią. W wyniku czołowego zderzenia dwóch osobówek jedna z kierujących zginęła na miejscu, druga została zabrana do szpitala.

Kobieta zginęła w wypadku w Nowej Wsi

Redaktor | 16 paź 17:55 Przed godz. 16.00 doszło do wypadku w Nowej Wsi w powiecie włocławskim. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęła jedna osoba, druga została ranna.

Wyciek amoniaku udało się zatamować [ZDJĘCIA]

Redaktor | 16 paź 09:35 Specjaliści z Grupy Ratownictwa Chemicznego z JRG 2 i JRG 4 Bydgoszcz we wtorek (15 października) przez kilka godzin pracowali nad zatrzymaniem wycieku w zakładzie chłodniczym w Grudziądzu.