Kraksa w Bożenkowie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 21 sie 09:52 W środę (21 sierpnia) rano w miejscowości Bożenkowo (gm. Osielsko) doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

Chory na Alzheimera dzięki policji trafił do domu

Redaktor | 20 sie 10:49 Zaledwie kilkunastu minut potrzebowali nakielscy „patrolowcy”, by odnaleźć 78-letniego mieszkańca Nakła, którego zaginięcie zgłosiła żona. Mężczyzna został przekazany pod opiekę rodzinie.

Porzucili ofiarę wypadku i zbiegli. Trafili za kraty

Redaktor | 16 sie 18:10 Sąd aresztował w czwartek (15 sierpnia) dwóch mężczyzn, sprawcę śmiertelnego wypadku oraz pasażera, którzy będąc w stanie nietrzeźwości uciekli z miejsca zdarzenia, a ofiarę wyciągnęli z auta i porzucili na polu. Pasażerka auta znaleziona została kilkaset metrów od miejsca zdarzenia. Niestety, już nie żyła.

Kota ocaliła, ale auto się przewróciło

Redaktor | 14 sie 17:45 Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiejszego ranka (14 sierpnia) w miejscowości Szymkowo. Kierująca seatem, chcąc ominąć kota, zjechała na pobocze, po czym straciła panowanie nad pojazdem, w skutek czego auto wywróciło się do rowu.

Sprawca śmiertelnego wypadku poszukiwany listem gończym

Redaktor | 14 sie 15:33 Bydgoscy policjanci ustalili personalia kierowcy, który spowodował śmiertelny wypadek w miejscowości Chrośna, oraz towarzyszącej mu kobiety. Prokurator wydał za nimi listy gończe. Funkcjonariusze dodają, że zatrzymanie poszukiwanych to kwestia czasu i proszą o kontakt osoby, które znają ich miejsce pobytu.