O włos od tragedii [ZDJĘCIA]

Redaktor | 25 maj 07:20 Gorący popiół w plastikowym wiadrze był przyczyną poważnego zadymienia na klatce schodowej kamienicy przy ul. Nakielskiej.

Blisko kilogram amfetaminy i inne narkotyki przejęli bydgoscy kryminalni

Redaktor | 24 maj 22:41 Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali mężczyznę mającego związek z narkotykami. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad kilogram różnego rodzaju narkotyków, w tym amfetaminę. 35-latek odpowie za posiadanie ich znacznej ilości. Sąd aresztował go na trzy miesiące.

Pijany wiózł dziecko traktorem

Redaktor | 24 maj 16:44 Policjanci z lipnowskiej drogówki zatrzymali 35-letniego traktorzystę, który miał ponad promil alkoholu w organizmie. Co więcej, przewoził 10-letniego chłopca.

W samochodzie miał zapas narkotyków. „Jadę do pracy”

Redaktor | 24 maj 12:08 Ponad 68 g marihuany, 151 g amfetaminy, 41 tabletek extasy oraz wagę służącą do porcjowania narkotyków przewoził w samochodzie 20-latek, którego policjanci zatrzymali w Golubiu-Dobrzyniu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Narkotyki miał w kieszeni i tapczanie

Redaktor | 23 maj 16:18 22-letni mieszkaniec Koronowa odpowie za posiadanie narkotyków. Policjanci zatrzymali go nieopodal jego miejsca zamieszkania. Zabezpieczyli należącą do niego amfetaminę i marihuanę.

Odpowiedzą za pobicie mężczyzny na Błoniu

Redaktor | 22 maj 13:19 Policjanci zatrzymali dwóch agresywnych mężczyzn podejrzanych o pobicie. 33 i 25-latek napadli na bydgoszczanina, gdy zwrócił im uwagę na ich zachowanie. Teraz podejrzani za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Policjantki uratowały ludzkie życie

Redaktor | 21 maj 17:41 Dzięki szybkiej reakcji policjantek z bydgoskiego Śródmieścia mężczyzna, który chciał targnąć się na własne życie, trafił pod opiekę lekarzy. Interwencja przeprowadzona przez dzielnicowe asp. szt. Izabellę Born oraz mł. asp. Hannę Giza- Łazińską doprowadziła do uratowania ludzkiego życia.

Narkotyki i dopalacze zabijają

Redaktor | 21 maj 15:48 „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” czyli o „Profilaktyce uzależnień–narkotyki, dopalacze, inne środki odurzające” rozmawiali policjanci na spotkaniu z uczniami Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 w Bydgoszczy.