Tragiczny wypadek na DK10 [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 maj 16:48 Na wysokości Emilianowa doszło do zderzenia samochodu osobowego oraz ciężarówki. Strażacy, przy użyciu sprzętu hydraulicznego wykonali dostęp do uwięzionego kierowcy osobówki.

Lokomotywa uderzyła w volvo [ZDJĘCIA]

Redaktor | 11 maj 16:07 Szubińscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego na przejeździe kolejowym, do jakiego doszło w sobotę (11 maja) w miejscowości Zamość. O dużym szczęściu może mówić kierująca volvo 61- latka, która zderzyła się z lokomotywą nie doznając żadnych obrażeń. Policjanci apelują o ostrożność w rejonie przejazdów kolejowych.

Najlepsi kryminalni są w Sępólnie Krajeńskim

Redaktor | 10 maj 09:01 W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyły się V wojewódzkie eliminacje konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. W zmaganiach o tytuł najlepszych funkcjonariuszy pionu kryminalnego rywalizowało 18 czteroosobowych drużyn. Wygrali kryminalni z Sępólna Krajeńskiego.

Setką przejechał przez przejście dla pieszych

Redaktor | 9 maj 17:51 Zatrzymane prawo jazdy, mandat i 10 punktów karnych, to skutek brawurowej jazdy z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym. Kierujący volkswagenem przejechał przez przejście dla pieszych z prędkością 106 km/h. Zatrzymali go policjanci ze świeckiej „drogówki”.

Droga krajowa nr 25 zablokowana. Przewrócona ciężarówka

Redaktor | 9 maj 15:06 W czwartek (9 maja) po godzinie 14.00 na drodze krajowej nr 25 na odcinku Bydgoszcz-Koronowo, w miejscowości Stopka, doszło do zdarzenia drogowego. Samochód ciężarowy przewrócił się, droga jest całkowicie zablokowana.

Pasażerka wypadła z autobusu podczas jazdy

Redaktor | 9 maj 12:29 W Świeciu doszło do groźnego zdarzenia z udziałem 15-letniej uczennicy, która wypadła ze szkolnego autobusu. W trakcie jazdy nie posłuchała poleceń opiekuna i otworzyła drzwi pojazdu. Nie doznała poważnych obrażeń.

Spowodował kolizję pod wpływem alkoholu [ZDJĘCIA]

Redaktor | 8 maj 20:42 Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie kolizji odpowie 40-letni mieszkaniec gm. Lipno. Policjanci ustalili, że mężczyzna mając prawie trzy promile alkoholu w organizmie prowadził forda. W miejscowości Kłokock stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Teraz poniesie konsekwencje nieodpowiedzialnego zachowania.

Zgon kierowcy po uderzeniu auta w drzewo

Redaktor | 8 maj 14:35 W wyniku uderzenia samochodu osobowego w drzewo w kabinie uwięziony został kierowca. Do wypadku doszło o godz. 13.32 w miejscowości Rychnowo (pow. grudziądzki, gm. Świecie nad Osą) na drodze powiatowej 1407.