Porzucili ofiarę wypadku i zbiegli. Trafili za kraty

Redaktor | 16 sie 18:10 Sąd aresztował w czwartek (15 sierpnia) dwóch mężczyzn, sprawcę śmiertelnego wypadku oraz pasażera, którzy będąc w stanie nietrzeźwości uciekli z miejsca zdarzenia, a ofiarę wyciągnęli z auta i porzucili na polu. Pasażerka auta znaleziona została kilkaset metrów od miejsca zdarzenia. Niestety, już nie żyła.

Kota ocaliła, ale auto się przewróciło

Redaktor | 14 sie 17:45 Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiejszego ranka (14 sierpnia) w miejscowości Szymkowo. Kierująca seatem, chcąc ominąć kota, zjechała na pobocze, po czym straciła panowanie nad pojazdem, w skutek czego auto wywróciło się do rowu.

Sprawca śmiertelnego wypadku poszukiwany listem gończym

Redaktor | 14 sie 15:33 Bydgoscy policjanci ustalili personalia kierowcy, który spowodował śmiertelny wypadek w miejscowości Chrośna, oraz towarzyszącej mu kobiety. Prokurator wydał za nimi listy gończe. Funkcjonariusze dodają, że zatrzymanie poszukiwanych to kwestia czasu i proszą o kontakt osoby, które znają ich miejsce pobytu.

Przez nią seniorzy tracili oszczędności. Oszustka złapana

Redaktor | 14 sie 11:33 Na trzy miesiące do aresztu trafiła 38-latka, która w oszustwach na wnuczka odgrywała rolę tzw. odbieraka. Kobieta wpadła na gorącym uczynku, po tym jak odebrała pieniądze i kosztowności od starszej pani, która uwierzyła w zmyśloną historię. Podejrzanej grozi do ośmiu lat więzienia.

Po alkoholu i narkotykach gnał bez żadnych reguł [WIDEO]

Redaktor | 13 sie 15:18 42-letni mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli policjantów z grupy „speed". Kierowca opla będąc pod wpływem alkoholu i środków odurzających, zanim wpadł w ręce policjantów, popełnił mnóstwo przewinień drogowych, za które teraz odpowie przed sądem.

Karambol w Niwach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 sie 20:50 Cztery auta zderzyły się w miejscowości Niwy (gm. Osielsko) w poniedziałek po południu. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Wypadek w Piastoszynie: nie żyje kobieta

Redaktor | 12 sie 13:19 Policjanci ustalili wstępną wersję wydarzeń wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę (10 sierpnia) na drodze wojewódzkiej nr 240 w miejscowości Piastoszyn. Pasażerka jednego z samochodów zmarła w szpitalu.