Wypadek w Toporzysku [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 kwi 16:28 Do karambolu trzech aut doszło we wtorek (2 kwietnia) rano na DK80 w Toporzysku. Dwie osoby trafiły do szpitala. Przez kilka godzin ruch na trasie Bydgoszcz-Toruń był utrudniony.

Oszukiwał „na wnuczka”, trafił do aresztu [WIDEO]

Redaktor | 2 kwi 09:01 41-latek zatrzymany przez policjantów KWP w Bydgoszczy brał udział w oszustwie „na wnuczka”. Pod legendą wypadku drogowego uzyskał od 80-letniej mieszkanki Nakła kwotę ośmiu tysięcy złotych. Wpadł w Pawłówku, gdzie wjechał na stację paliw. Teraz jest w areszcie.

Pijani rowerzyści przyłapani w czasie jazdy

Redaktor | 2 kwi 08:34 Policjanci z Solca Kujawskiego w drodze na spotkanie rady osiedla w Makowiskach zauważyli rowerzystę, którego styl jazdy wzbudził ich wątpliwości. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Ale to nie koniec. Do pomocy mu przyjechał rowerem jego kolega, który również był nietrzeźwy.

Na DK15 zginęła rowerzystka [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 1 kwi 18:27 W miejscowości Suchatówka (pow. inowroclawski) doszło w poniedziałek (1 kwietnia) do potrącenia rowerzystki na drodze krajowej nr 15. Kobieta około 50 lat zmarła. Na miejscu działają dwa zastępy straży pożarnej. Ruch odbywa się wahadłowo.

Kierowcy z narkotykami. Jeden miał działkę w skarpecie

Redaktor | 1 kwi 15:28 Dwóch 24-letnich mieszkańców Bydgoszczy wpadło w ręce policjantów tuż po tym, jak kierowali samochodami najprawdopodobniej pod wpływem narkotyków. Jeden z nich ukrywał marihuanę w skarpecie, a drugi miał skręta w paczce papierosów.

Napadli niepełnosprawnego. Sprawcy rozboju złapani dzięki świadkom

Redaktor | 31 mar 19:55 12 lat pozbawienia wolności grozi dwóm bydgoszczanom, którzy zaatakowali rowerzystę i ukradli mu jednoślad. Dwaj 26-latkowie zostali zatrzymani przez kryminalnych z bydgoskiego Błonia jeszcze tego samego dnia. Policjanci odzyskali również skradziony rower, który trafił już do właściciela.

Pożar kamienicy. Są poszkodowani

Redaktor | 30 mar 22:04 W mieszkaniu na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Żołnierza Polskiego w Wąbrzeźnie wybuchł w sobotę (30 marca) pożar.

Dramatyczny wypadek na obwodnicy Świecia

Redaktor | 30 mar 16:19 Na obwodnicy Świecia doszło w sobotę (30 marca) do wypadku samochodu osobowego z ciężarowym. Jedna osoba została przewieziona do szpitala informuje świecka policja.

Zaginiona [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 30 mar 10:57 Komisariat Policji Bydgoszcz-Szwederowo poszukuje Joanny Jaruszewskiej lat 45, która w dniu 27 marca wyszła z miejsca zamieszkania w Bydgoszczy i do chwili obecnej do niego nie powróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną.

Zdewastował autobus, stanie przed sądem

Redaktor | 29 mar 19:48 Kryminalni z bydgoskich Wyżyn zatrzymali 27-latka podejrzanego o dewastację autobusu. Mężczyzna w autobusie nocnym wybił szybę w tylnych drzwiach pojazdu. Straty oszacowano na 1000 złotych. Policjanci wytypowali go na podstawie monitoringu znajdującego się wewnątrz pojazdu. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Ktoś widział wypadek? Policja szuka świadków

Redaktor | 29 mar 16:42 Policjanci z komisariatu w Białych Błotach prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty, zaistniałego w dniu 09 marca 2019 r. około godz. 23:00 w podbydgoskiej Zielonce.