Kamerą śledzili gazujących na DK-10 [WIDEO]

Redaktor | 26 lip 14:05 33 mandaty i dwa zatrzymane prawa jazdy - to efekt działań, jakie bydgoscy policjanci prowadzili na drodze krajowej nr 10. Wykorzystano do nich Mobilne Centrum Monitoringu.

Motocyklista wjechał w samochód osobowy [WIDEO]

Redaktor | 26 lip 08:18 Pod Brzozą doszło w piątek (26 lipca) o poranku do dramatycznego wypadku. Motocyklista wjechał w tył auta osobowego. Ranny kierowca jednośladu został zabrany do szpitala. Na miejscu działali strażacy z OSP Brzoza i JRG SPPSP Bydgoszcz. Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.

Nocny rajd z dwoma promilami. Wpadł po policyjnym pościgu

Redaktor | 25 lip 22:23 Policyjnym pościgiem zakończyła się nocna akcja mundurowych ze Świecia. 35-letni kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a później uszkodził radiowóz. Jak się okazało, miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie oraz zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna może spędzić w więzieniu nawet pięć lat.

78-latka na Żmudzkiej została zakatowana. Są wyniki sekcji zwłok

Redaktor | 25 lip 10:44 Obrażenia głowy, złamanie mostka, obustronne złamanie żeber, złamanie kręgosłupa, zasinienie całego ciała – wymienia prokurator Piotr Dunal, cytując raport dotyczący sekcji zwłok kobiety zamordowanej na Bartodziejach. 17-latek zakatował swoją sąsiadkę na śmierć.

Policjanci szukają świadków [KOMUNIKAT]

Redaktor | 24 lip 16:33 Policjanci z Szubina poszukują świadków zdarzeń drogowych, do których doszło w Turzynie i Starym Jarużynie. Osoby, które mogą pomóc mundurowym w wyjaśnieniu okoliczności zaistniałych zdarzeń proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty.

Sprawca rozboju na Podwalu aresztowany

Redaktor | 24 lip 13:05 Zarzut rozboju usłyszał 35-letni mężczyzna, który uderzył kobietę w twarz i ukradł jej telefon komórkowy. Sąd zdecydował o aresztowaniu go na najbliższe dwa miesiące.