Wywęszyła narkotyki. Były w tapczanie

Redaktor | 24 wrz 21:17 Do trzech lat więzienia grozi 31-letniemu mieszkańcowi Świecia, który w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki. Na ich trop natrafiła Luna - policyjny pies służbowy. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

Policjanci ścigali pijanego 63-latka

Redaktor | 23 wrz 17:44 Policjanci z inowrocławskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli i próbował ucieczki. 63-latek trafił do policyjnego aresztu.

Poszukują świadków śmiertelnego wypadku

Redaktor | 22 wrz 16:57 Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 13 sierpnia 2019 roku o godz. 4.05 w miejscowości Małki na drodze krajowej nr 15. W wyniku zdarzenia zmarł 87-letni motorowerzysta.

Zlikwidowali domową plantację marihuany [ZDJĘCIA]

Redaktor | 20 wrz 19:31 Funkcjonariusze zabezpieczyli krzewy marihuany i sprzęt do jej uprawy należące do 20-letniego mieszkańca Świecia. Zatrzymany mężczyzna już usłyszał zarzut. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Nożem zaatakował policjanta. Wylądował w areszcie.

Redaktor | 19 wrz 22:16 Nietrzeźwy 46-latek napadł na interweniujących policjantów, próbując ranić jednego z nich nożem. Agresor został obezwładniony i usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i tymczasowo aresztował mężczyznę. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Narkotyki w Śródmieściu. 17-latek zatrzymany

Redaktor | 19 wrz 15:37 Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 17-latek zatrzymany przez policjantów ze Śródmieścia. Kryminalni zabezpieczyli w jego mieszkaniu marihuanę i amfetaminę, których wystarczyłoby na 70 porcji.