Policja apeluje do świadków tragicznego wypadku w Małej Nieszawce [ZDJĘCIA]

Redaktor | 23 cze 17:21 W Małej Nieszawce pod Toruniem doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 24-letni kierowca bmw, wyprzedzając inny pojazd, zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem marki Opel Astra. 43-letni kierowca opla poniósł śmierć na miejscu, jego żona trafiła do szpitala, a ich dwoje dzieci pod opiekę rodziny. Kierowca bmw został zatrzymany do wyjaśnienia.

Wypadek na przejeździe kolejowym [ZDJĘCIA]

Redaktor | 23 cze 12:02 Na przejeździe kolejowym przy ul. Narutowicza nieopodal skrzyżowania z ul. Chełmińską w Grudziądzu doszło do zderzenia samochodu osobowego z szynobusem. Trzy osoby zostały poszkodowane.

Bydgoska policja rozbiła gang handlarzy narkotyków [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redaktor | 21 cze 07:40 Członkowie rozbitej przez CBŚP zorganizowanej grupy przestępczej mogli zarobić na przemycie i sprzedaży środków odurzających i substancji psychotropowych około 9,5 mln zł. Według funkcjonariuszy grupa mogła wprowadzić do obrotu nawet pół tony amfetaminy i marihuany. Śledztwo jest nadzorowane przez Prokuraturę Okręgową w Bydgoszczy.

Uwolnili niemowlaka z zamkniętego auta

Redaktor | 20 cze 21:15 Niespełna półroczny chłopiec został w aucie, w którym zablokowały się drzwi. W rozgrzanym od słońca samochodzie groziło mu niebezpieczeństwo. Zrozpaczona matka wezwała na pomoc policję.

Śmierć na drogach zbiera żniwo [WYPADKI]

Redaktor | 20 cze 10:42 O godzinie 5.17 w Boże Ciało (20 czerwca) w miejscowości Łąkocin (pow. inowrocławski) na drodze wojewódzkiej 252 doszło do zderzenia samochodu osobowego z autem dostawczym.

Tragedia pięcioosobowej rodziny. Zginęli ojciec i córka [WIDEO]

Redaktor | 19 cze 22:01 Tragiczne skutki wypadku pod Strzelnem. W miejscowości Jeziorki rozbiło się auto, którym podróżowała pięcioosobowa rodzina. Po uderzeniu w drzewo w wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniósł 44-letni ojciec i zmarła jego siedmioletnia córka.