Czyj to rower? Policja szuka właściciela

Redaktor | 18 kwi 15:18 Policjanci z komisariatu w Fordonie poszukują właściciela roweru, który został znaleziony u zbiegu ulic Wyzwolenia, Pelplińskiej i Orląt Lwowskich w Bydgoszczy. Jednoślad marki Ranger Collection Strong koloru niebieskiego jest do odbioru w komisariacie.

Tragiczny wypadek. Funkcjonariusz zginął na służbie

Redaktor | 17 kwi 10:31 W powiecie świeckim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Policjant zginął w wypadku drogowym w czasie pełnienia służby. Okoliczności zdarzenia są szczegółowo wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Za narkotyki trafił do aresztu

Redaktor | 16 kwi 14:13 Śródmiejscy policjanci zatrzymali mężczyznę mającego związek z przestępczością narkotykową. W zajmowanym przez niego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli ponad 240 gramów amfetaminy w różnej postaci, niemal 40 gramów marihuany, 212 tabletek „ekstazy". Bydgoszczanin usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków. Został aresztowany przez sąd na trzy...

Gang włamywaczy rozpracowany przez bydgoskich policjantów

Redaktor | 12 kwi 09:29 Grupa zajmująca się włamaniami do domów jednorodzinnych została rozpracowana przez policjantów z KWP w Bydgoszczy i Katowicach oraz KMP w Mysłowicach. Dwóch podejrzewanych mieszkańców Warszawy zostało zatrzymanych w stolicy, trzeci jest poszukiwany. Sprawcy mogli włamać się do kilkudziesięciu domów na terenie całego kraju.

Tragiczny wypadek w Mariankach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 11 kwi 16:46 Policjanci rypińskiej komendy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 560. W miejscowości Marianki doszło do zderzenia dwóch pojazdów, gdzie śmierć poniósł 27-letni kierowca bmw.