Wjechał w drzewo [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 lut 21:26 Samochód osobowy uderzył w drzewo na ul. Agrestowej. W wyniku uderzenia dwie osoby zostały ranne.

Samochód wjechał na tory na Bernardyńskiej

Redaktor | 15 lut 14:43 Wyjątkowymi umiejętnościami popisał się kierowca bmw. Dziś (15 lutego) wjechał na torowisko ulicy Bernardyńskiej. Całe szczęście tramwaje tamtędy nie jeżdżą, ale i tak podczas ściągania pojazdu z torów były utrudnienia w ruchu drogowym.

Kierowcy i piesi w oku policyjnej kamery

Redaktor | 15 lut 14:02 Do działań mających zwiększyć bezpieczeństwo na drodze policja wykorzystuje m.in. mobilne centrum monitoringu. Tym razem mundurowi z pomocą kamer rozliczali pieszych i kierowców, którzy łamali przepisy w rejonie ul. Glinki.

Lewy tytoń zabezpieczony przez policjantów z Fordonu

Redaktor | 13 lut 16:11 20 worków strunowych tytoniu bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli policjanci z fordońskiego komisariatu w samochodzie 23-latka zatrzymanego do kontroli drogowej. Teraz mężczyzna odpowie za swój czyn z kodeksu karnego skarbowego, gdyż swym działaniem uszczuplił dochody Skarbu Państwa. Na tym jednak nie koniec.

Narkotyki trzymał w mieszkaniu w Białych Błotach

Redaktor | 13 lut 10:04 Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wspólnie z policjantami z Białych Błot zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu zabezpieczyli marihuanę, kokainę, metaamfetaminę oraz tabletki ekstazy.