Po pijanemu chciał uniknąć kontroli

Redaktor | 18 wrz 14:00 Podczas działań policyjnej drogówki w środę (18 września) zatrzymany do kontroli kierowca na dany znak zwolnił, ale po chwili się rozmyślił – przyspieszając, omal nie potrącił policjanta. Okazało się, że nie miał uprawnień do kierowania i był pijany.

Dachowanie pod Bydgoszczą [ZDJĘCIA]

Redaktor | 18 wrz 09:29 W środę (18 września) nad ranem doszło do dachowania w miejscowości Smolary (gmina Sicienko). Na miejsce zadysponowani zostali strażacy z OSP Wojnowo i jeden zastęp z JRG nr 4 w Bydgoszczy.

Nowi policjanci złożyli ślubowanie

Redaktor | 17 wrz 08:31 38 nowych funkcjonariuszy ma swoich szeregach kujawsko-pomorska policja. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy w poniedziałek (16 września) złożyli uroczyste ślubowanie

Po pijanemu ściął znak przy rondzie

Redaktor | 16 wrz 12:00 Policjanci drogówki w piątek (13 września) pojechali do Dębowej Łąki (powiat wąbrzeski), gdzie wg zgłoszenia na rondzie doszło do kolizji. Kierowca tłumaczył, że nie zapanował nad autem na mokrej jezdni. Prawda była jednak inna.

Narkotyki na Glinkach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 12 wrz 12:49 Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu miał ponad 100 gramów marihuany i kilka amfetaminy. Do więzienia może trafić na 10 lat.