Zaginął 17-letni chłopak [KOMUNIKAT]

Redaktor | 5 maj 15:32 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Kacpra Geruzela lat 17, który 4 maja 2019 r. około godz. 14:00 wyszedł z miejsca zamieszkania, nie zabierając ze sobą żadnych rzeczy oraz nie informując dokąd się udaje i do chwili obecnej do niego nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną.

Nocny pożar na działkach [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 maj 12:04 Około godziny 22:30 w sobotę (4 maja) strażacy zostali poinformowani o pożarze domku letniskowego na terenie ogródków działkowych w Jagodowie.

Ciało kobiety wyłowiono z wody

Redaktor | 4 maj 09:37 W miejscowości Skarbanowo (gm. Izbica Kujawska) strażacy wyłowili z potoku w sobotę (4 maja) rano ciało kobiety.

Pożar budynku przy ulicy Wysokiej [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 3 maj 19:28 Pożar pustostanu u zbiegu ulic Wysokiej i Na wzgórzu. Na miejscu cztery zastępy strażaków - dwa z JRG1 i po jednym z JRG 3 oraz JRG4. Nie ma w tej chwili informacji, czy ktoś mógł znajdować się wewnątrz. Akcja gaśnicza trwa.

Wielki ogień w Mąkowarsku [FOTOREPORTAŻ]

Redaktor | 2 maj 20:10 Całą noc strażacy walczyli z pożarem w Mąkowarsku (gm. Koronowo). Ich trud dokumentuje fotoreportaż Bydgoszcz998. Fotografie autorstwa Kasi Meger i Marcina Zapory.

Policjanci odebrali prawo jazdy motocykliście, który uderzył w latarnię

Redaktor | 2 maj 11:09 Do poważnego zdarzenia w ruchu drogowym doszło na ul. Parkowej w Grudziądzu. 31-letni mężczyzna prowadzący motocykl yamaha uderzył w słup z latarnią oświetleniową, a ten przewrócił się na idącego chodnikiem pieszego. Ranny kierowca jednośladu i pieszy trafili do szpitala. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego mundurowi zatrzymali prowadzącemu jednoślad prawo jazdy....

Skakał po dachu auta. Odpowie za dewastację

Redaktor | 30 kwi 17:27 Policjanci z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali sprawcę dewastacji. W ich ręce wpadł 19-latek, który w nocy na parkingu niestrzeżonym uszkodził auto. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Napastnik z tramwaju stawił się na komendzie

Redaktor | 30 kwi 10:56 W sobotę (27 kwietnia) w jednym z bydgoskim tramwajów doszło do pobicia – postawny mężczyzna uderzał w głowę starszego człowieka. Sprawca we wtorek (30 kwietnia) zjawił się w śródmiejskiej komendzie.