Policjant na urlopie uratował życie 18-latkowi

Redaktor | 3 lip 16:10 Policjant z komisariatu w Mroczy podczas przejażdżki rowerowej zauważył leżącego na jednej z mroteckich ulic nieprzytomnego mężczyznę. Bez chwili zastanowienia ruszył z pomocą potrzebującemu.

Pijany uciekał na skuterze wodnym

Redaktor | 3 lip 11:46 Radziejowscy policjanci pełniący służbę na Gople, zatrzymali pijanego na skuterze, który w dodatku nie miał patentu sternika motorowodnego.

Śmiertelny wypadek w Emilianowie [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 3 lip 07:56 Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na 272,7 kilometrze drogi krajowej numer 10. Ruch odbywa się wahadłowo - informuje Regionalny System Ostrzegania. Objazdy ze Stryszka ulicami Jana Pawła II i Nowotoruńską, a od strony Torunia przez Nowotoruńską. Przewidywany czas utrudnień to około cztery godziny.

Rajdowcy na autostradzie. Jeden jechał ponad 200 km/h [WIDEO]

Redaktor | 1 lip 20:20 Grudziądzcy policjanci w nieoznakowanych radiowozach z wideorejestratorami regularnie patrolują autostradę A1. Funkcjonariusze bacznie obserwują kierowców na trasie szybkiego ruchu i natychmiast reagują, gdy dochodzi do „łamania” przepisów. Jazda z prędkością powyżej 200 km/h i niebezpieczne wyprzedzanie to przykłady wykroczeń ujawnionych przez mundurowych.

Dzieci porwane na Wyżynach? Policja wyjaśnia [AKTUALIZACJA]

mk | 1 lip 12:48 Przejmujący apel pojawił się dziś (1 lipca) na facebookowej grupie Bydgoszczanie: dwoje dzieci (6 i 7 lat) miało zostać porwanych sprzed piekarni na Wyżynach. Policja informuje jednak, że „porywaczem” jest ojciec dziecka, cały czas pozostający z funkcjonariuszami w kontakcie.