Tragedia w Chełmnie. W wypadku zginęły dwie osoby

Redaktor | 27 maj 17:26 Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś (27 kwietnia) w Chełmnie na ul. Nad Groblą, na drodze krajowej nr 91. W wyniku zderzenia auta ciężarowego z toyotą yaris zginęły dwie osoby, jedna jest poszkodowana.

Areszt za przestępstwa o charakterze seksualnym

Redaktor | 27 maj 14:44 Na trzy miesiące do aresztu trafił 20-latek podejrzany o inną czynność seksualną. Taką decyzję podjął sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy. Podejrzany usłyszał łącznie sześć zarzutów. Przestępstw dokonywał na terenie Błonia, Szwederowa i Fordonu. Śledczy nie wykluczają, że lista zarzutów może się wydłużyć. Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Zamaskowany mężczyzna zaatakował pracowniczkę szkoły

Redaktor | 27 maj 12:13 W poniedziałek (27 maja) o 10.00 policjanci dostali wezwanie do szkoły w Brześciu Kujawskim (pow. włocławski). Do środka wszedł zamaskowany młody mężczyzna z petardami i nieustalonym jeszcze rodzajem broni.

Cywil schwytał kompletnie pijanego kierowcę

Redaktor | 27 maj 11:23 Prawie 3,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca volkswagena passata, który na jednej ze stacji paliw uderzył stojący przy dystrybutorze samochód i uciekł. Przejeżdżający kierowca ruszył za nim w pościg.

Terroryzowali obsługę sklepu

Redaktor | 25 maj 12:01 Kryminalni z bydgoskiej komendy zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzieże rozbójnicze. 46 i 31-latek okradali jeden z fordońskich sklepów. Odgrażając się pracownikom, zabierali różnego rodzaju towar ze sklepu. Starszy z podejrzanych decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

O włos od tragedii [ZDJĘCIA]

Redaktor | 25 maj 07:20 Gorący popiół w plastikowym wiadrze był przyczyną poważnego zadymienia na klatce schodowej kamienicy przy ul. Nakielskiej.

Blisko kilogram amfetaminy i inne narkotyki przejęli bydgoscy kryminalni

Redaktor | 24 maj 22:41 Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali mężczyznę mającego związek z narkotykami. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad kilogram różnego rodzaju narkotyków, w tym amfetaminę. 35-latek odpowie za posiadanie ich znacznej ilości. Sąd aresztował go na trzy miesiące.

Pijany wiózł dziecko traktorem

Redaktor | 24 maj 16:44 Policjanci z lipnowskiej drogówki zatrzymali 35-letniego traktorzystę, który miał ponad promil alkoholu w organizmie. Co więcej, przewoził 10-letniego chłopca.

W samochodzie miał zapas narkotyków. „Jadę do pracy”

Redaktor | 24 maj 12:08 Ponad 68 g marihuany, 151 g amfetaminy, 41 tabletek extasy oraz wagę służącą do porcjowania narkotyków przewoził w samochodzie 20-latek, którego policjanci zatrzymali w Golubiu-Dobrzyniu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Narkotyki miał w kieszeni i tapczanie

Redaktor | 23 maj 16:18 22-letni mieszkaniec Koronowa odpowie za posiadanie narkotyków. Policjanci zatrzymali go nieopodal jego miejsca zamieszkania. Zabezpieczyli należącą do niego amfetaminę i marihuanę.