Akcja policji na drodze krajowej 25 [RAPORT]

Redaktor | 21 kwi 2018 Policjanci z bydgoskiej „drogówki" przeprowadzili wzmożone działania na krajowej 25. Akcja „Bezpieczna droga 25" była prowadzona wspólnie z funkcjonariuszami z Inowrocławia i Sępólna Krajeńskiego. Mundurowi kontrolowali przede wszystkim prędkość pojazdów. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo podróżujących oraz zminimalizować powstawanie wypadków drogowych.

Pachnąca wiosna na placu Wolności [AKCJA]

Redaktor | 17 kwi 2018 Pachnąca wiosna to nie tylko kwitnące kwiaty na trawnikach. Miejscy strażnicy przekonywali dziś (17 kwietnia na placu Wolności, że należy również sprzątać po swoich czworonożnych pupilach.

Wypadek w okolicy Ronda Grunwaldzkiego [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 10 kwi 2018 Na ul. Focha, między Rondem Grunwaldzkim, a stacją benzynową doszło do groźnego wypadku, w którym uczestniczyły dwa samochody, motocyklista i osoba piesza – takie zgłoszenie otrzymali strażacy. AKTUALIZACJA: W zdarzeniu uczestniczył motocykl i pieszy.

Zmuszali mężczyznę do pracy ponad siły [FILM]

Redaktor | 10 kwi 2018 Zmuszanie do pracy ponad siły, bez wynagrodzenia, poniżanie i bicie pokrzywdzonego. Materiał dowodowy dotyczący tego rodzaju przestępstwa zgromadzili policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy wraz z Prokuratorem Okręgowym z Bydgoszczy. Do policyjnej celi trafiło dwóch podejrzanych.