Awaria gazociągu! Ewakuacja mieszkańców

Redaktor | 25 sie 2018 Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, na ul.Glebowej w Bydgoszczy koparka uszkodziła rurociąg gazu (średniego ciśnienia). Na miejscu pogotowie gazowe i trzy zastępy straży. Trwa ewakuacja mieszkańców z pobliskich domów - na tę chwilę akcja dotyczy 15 budynków.

Nietrzeźwy i bez uprawnień wiózł dziecko w samochodzie

Redaktor | 22 sie 2018 28-letni mieszkaniec Torunia jechał nietrzeźwy i bez uprawnień do kierowania pojazdami. Wiózł ze sobą kobietę i siedmiomiesięczne dziecko. Co więcej, na sygnał policji do zatrzymania się, zaczął uciekać. Za wszystkie przewinienia grozi mu m.in. kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

Sprawcy pobicia 16-latka zatrzymani

Redaktor | 21 sie 2018 Za pobicie o charakterze chuligańskim odpowiedzą dwaj mężczyźni, którzy zaatakowali 16-latka w CH Rondo w Bydgoszczy. 19-latek i jego o dwa lata młodszy kolega zostali zatrzymani po tym, jak mieszkańcy Bydgoszczy zareagowali na komunikat z wizerunkami sprawców.

Mały gad, wielki strach. Nietypowa akcja policji

Redaktor | 17 sie 2018 Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego ruszyli na pomoc mieszkance Ciechocinka, która znalazła pod łóżkiem węża. Jak się okazało, nie był to poszukiwany pyton, a mały zaskroniec.

Seryjny podpalacz śmietników. Grozi mu 5 lat

Redaktor | 14 sie 2018 Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 19-latka, który jest sprawcą podpaleń kilkudziesięciu pojemników na odpady na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mężczyzna odpowie za zniszczenie mienia, grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.