Bydgoski sąd nie chce procesu policjantów z Fordonu

Redaktor | 20 lip 2018 Policjanci z fordońskiego komisariatu oskarżeni o pobicie zatrzymanego nie staną przed bydgoskim sądem. O tym, gdzie odbędzie się ich proces zadecyduje Sąd Najwyższy – informuje bydgoszcz.wyborcza.pl.

Pożegnali policjanta. Cześć Jego Pamięci!

Redaktor | 20 lip 2018 Przy dźwiękach Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w asyście Kompanii Honorowej KWP w Bydgoszczy odprowadziliśmy na wieczną służbę aspiranta Marka Mieczkowskiego – policjanta z Chełmna, który zginął w wypadku, jadąc na motocyklu w czasie patrolu. Cześć Jego pamięci! - podaje oficjalny serwis KWP w Bydgoszczy.

Robili wycieczki po regionie i... kradli, na ponad 90 tys. zł

Redaktor | 19 lip 2018 Dwóch 18-latków z regionu jeździło na wycieczki, żeby… kraść. Mężczyźni okradli sklepy m.in. w Solcu Kujawskim, Włocławku oraz Bydgoszczy na łączną kwotę ponad 90 tys. złotych. Wpadli w Nakle. Teraz grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Pijana kobieta spowodowała wypadek. W aucie wiozła troje dzieci

Redaktor | 17 lip 2018 Wstrząsająca informacja. 38-letnia kobieta na prostym odcinku drogi uderzyła autem w barierę energochłonną. Pojazd dachował. Kierująca miała dwa promile alkoholu we krwi. Przewoziła nietrzeźwego męża i trójkę dzieci, z których najmłodsze miało zaledwie dwa miesiące.

Dramatyczny wypadek pod Bożenkowem

Redaktor | 16 lip 2018 Poważny wypadek na DW244 niedaleko Bożenkowa. W wyniku zderzenia renault z ciężarówką poważnie ranny został kierowca auta osobowego.

„Trzeźwy kierujący” na bydgoskich drogach. Wpadło sześciu

Redaktor | 16 lip 2018 Policjanci z bydgoskiego Wydziału Ruchu Drogowego skontrolowali 2269 kierujących. Wszystko w ramach przeprowadzonej dzisiaj (16 lipca) akcji „Trzeźwy kierujący". Działania te mają na celu wyeliminowanie pijanych kierujących. Wśród badanych znalazło się sześciu nieodpowiedzialnych kierujących.