Tragedia na dziesiątce

Redaktor | 3 gru 2018 Do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez samochód ciężarowy doszło dziś (3 grudnia) rano na DK10 w Emilianowie.

Nowe radiowozy dla policjantów w całym województwie

Redaktor | 1 gru 2018 W ostatnich dniach do kujawsko-pomorskiego garnizonu trafiają nowe radiowozy. Wśród nabytków są pojazdy zarówno oznakowane, jak i nieoznakowane, zakupione w większości ze środków „Programu Modernizacji Policji … w latach 2017–2020”.

Chmura pyłu unosiła się nad odlewnią

Redaktor | 30 lis 2018 W czwartek (29 listopada) strażacy z JRG3 interweniowali w sprawie pyłu, który osiadał w okolicach Bydgoskiej Odlewni Żeliwa (ul. Zygmunta Augusta).

Zdążyli z pomocą po alarmie ojca

Redaktor | 29 lis 2018 Z prośbą o pomoc zadzwonił ojciec, który podejrzewał, że syn chce popełnić samobójstwo. Przybyli na miejsce policjanci zdążyli w samą porę, by zapobiec tragedii.

Jeden telefon może uratować życie bezdomnemu [KOMUNIKAT POLICJI]

Redaktor | 28 lis 2018 Ostatnie dni przyniosły znaczne spadki temperatur. Policjanci apelują, by nie być obojętnym wobec osób nietrzeźwych, bezdomnych, starszych, dla których pozostawianie na mrozie może skończyć się tragicznie. Proszą, by informować służby o każdej osobie, która może potrzebować pomocy.

Pirat na Jagiellońskiej. Pędził 144 km/h

Redaktor | 28 lis 2018 Policjanci z bydgoskiej drogówki namierzyli kierowcę volkswagena, który w centrum miasta jechał z prędkością blisko 145 km/h. Zdarzenie nagrali wideorejestratorem. Kierowca stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Dachowanie w bydgoskim parku przemysłowym

Redaktor | 27 lis 2018 Do dachowania samochodu osobowego doszło wczoraj (26 listopada) na jednej z ulic Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Kierowca nie miał uprawnień do prowadzenia.