112 11 lut 13:38 | Redaktor
Marihuana w samochodzie. Właścicielowi auta grozi do 3 lat

fot. ilustracyjna Pixabay

Wczoraj, 10 lutego tuż po 17.00 dzielnicowi z bydgoskiego Błonia zwrócili uwagę na samochód zaparkowany w mało uczęszczanym miejscu przy ulicy Nadrzecznej w Bydgoszczy.

Policjanci postanowili to sprawdzić, ponieważ auto stało otwarte, a w pewnej odległości znajdował się mężczyzna. Zbliżając się do samochodu funkcjonariusze wyczuli zapach marihuany, mężczyzna natomiast okazał się właścicielem samochodu.

Okazało się, że jest on poszukiwany celem ustalenia miejsca pobytu dla już prowadzonych spraw. Na tylnym siedzeniu auta znaleziono ponadto cztery woreczki strunowe z suszem roślinnym. Po przeszukaniu 46-latka znaleziono przy nim jeszcze 36 woreczków strunowych suszu roślinnego.

- Przeprowadzone wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że zabezpieczony susz to 40 gramów marihuany. Bydgoszczanin został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Odpowie za posiadanie środków odurzających, za co może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności - poinformowała podkom. Lidia Kowalska KWP w Bydgoszczy

źródło: KWP Bydgoszcz

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor