Religia 27 maj 19:54 | mk
Razem na Uczcie. Bydgoskie Forum Charyzmatyczne on-line [ZAPROSZENIE]

kadr z nagrania/YouTube, III Forum Charyzmatyczne w Bydgoszczy

Nie przegap tego, czym chce nakarmić Cię Duch Święty! Ucztuj z nami - zachęca Stowarzyszenie Charyzmatyczna Bydgoszcz. 6 i 7 czerwca w formule on-line odbędzie się spotkanie poświęcone Eucharystii.

III Forum Charyzmatyczne w Bydgoszczy pierwotnie miało odbyć się w hali Arena 6 i 7 czerwca - terminu nie zmieniono, wydarzenie przeniesiono jednak do sieci. - Zachęcamy do wspólnego pochylania się nad tematem Eucharystii, która jest głównym tematem tego roku duszpasterskiego - mówi ks. Dawid Perlik ze Stowarzyszenia Charyzmatyczna Bydgoszcz. - Pragniemy zastanowić się, w jaki sposób przeżywamy obecność Jezusa pod postacią chleba w czasie pandemii, który jest tak bardzo trudny; jak przeżywaliśmy Eucharystię, gdy [dostęp do niej] był ograniczony.

W programie śpiew, modlitwa, konferencje, medytacja Słowa Bożego oraz panel dyskusyjny.

Spotkanie poprowadzą księża Marcin Chrostowski, Dawid Perlik, o. Paweł Sawiak SJ i członkowie Charyzmatycznej Bydgoszczy. - Mamy dla Was dwie zagraniczne niespodzianki - zapowiada także ks. Perlik.

- Mamy nadzieję, że wspólnie przeżyjemy to forum charyzmatyczne i pozwolimy Duchowi Świętemu, żeby na nowo nas napełnił, umocnił i obdarował Swoimi łaskami, których tak bardzo potrzebujemy - dodaje. 

Wydarzenie zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia odbędzie się w godzinach 15.00-18.00. Będzie można śledzić je na profilu Facebooku oraz kanale YouTube pod tym linkiem https://m.youtube.com/watch?v=MeDj0535rdM.

Gośćmi poprzednich forów byli m.in. Marcin Zieliński, ks. Dominik Chmielewski SDB, o. Antonello Cededdu.

mk Autor