Siatkówka 4 lis 2018 | Redaktor
Pałacanki weszły w sezon  [ZDJĘCIA]

W sobotę punkt w pierwszym meczu sezonu w Łodzi, a w niedzielę (4 listopada) spotkanie z bydgoszczanami w Zielonych Arkadach. Siatkarki Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz rozpoczęły sezon. Już w piątek mecz z Chemikiem Police w bydgoskiej Łuczniczce.

Siatkarki Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz rozpoczęły sezon od porażki w Łodzi. Po zaciętym boju przegrały 2:3, zdobywając punkt na wyjeździe.  Sobotni (3 listopada) mecz rozpoczął się od zwycięstwa w pierwszym secie 25:23. Potem bydgoszczanki przegrały dwie partie, ale w czwartym secie wróciły do gry wygrywając 26:24. Piaty set był niezwykle zacięty. Przy stanie 8:3 dla Pałacu wydawało się, że bydgoskie siatkarki wygrają mecz. Ostatecznie łodzianki odrobiły straty i zakończyły seta wynikiem 15:13 i cały mecz zwycięstwem 3:2.

W niedzielę bydgoskie siatkarki spotkały się z kibicami w Zielonych Arkadach.