Wszyscy nasi są w finałach mistrzostw świata

Redaktor | 10 sie 2018 Wszystkie startujące w piątek (10 sierpnia) w Akademickich Mistrzostwach Świata w kajakarstwie klasycznym w Szolnok polskie osady zakwalifikowały się do finałów. Zawodnicy musieli radzić sobie nie tylko z rywalami, ale i z potwornym upałem, który panuje na Węgrzech.

Zawisza jest już gotowy na V ligę [ZDJĘCIA]

Redaktor | 10 sie 2018 Zespół Zawiszy Bydgoszcz zaprezentował się w amfiteatrze przy Operze Nova. Już w sobotę (11 sierpnia) bydgoska drużyna rozpoczyna rozgrywki V ligi meczem z Promieniem w Kowalewie Pomorskim. Początek o godz. 17.00.

Polscy baseballiści walczą o wyjazd na Mistrzostwa Europy

Redaktor | 9 sie 2018 Młodzieżowa reprezentacja Polski w baseballu walczy w Bratysławie o awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy U23. W składzie znalazło się trzech baseballistów Dębów Osielsko. Polacy rozpoczęli turniej kwalifikacyjny od zwycięstwa nad gospodarzami, po czym ulegli Brytyjczykom.

Rzeka Zawiszy – prezentacja zespołu

Redaktor | 9 sie 2018 SP Zawisza Bydgoszcz zaprezentuje zespół, który będzie grał w V lidze piłki nożnej. Uroczystość odbędzie się w czwartek (9 sierpnia) o godz. 19.00 w amfiteatrze przy Operze Nova.

Bydgoskie wioślarki na medal

Redaktor | 7 sie 2018 Sukces wioślarek Lotto/Bydgostii. Z mistrzostw Europy wracają z brązowym medalem. Zawody odbywały się w szkockim Glasgow.

Jest porozumienie! Zawisza dogadał się z Zawiszą

bw | 2 sie 2018 To już pewne! Piłkarze Zawiszy będą grać w Bydgoszczy. – Przeszłość odcinamy grubą kreską, tworzymy nową historię bydgoskiej piłki i zapisujemy ją na czystej karcie - oświadczyli na wspólnej konferencji prasowej prezes Waldemar Keister (CWZS Zawisza) oraz prezes Krzysztof Bess (SP Zawisza).

Już dziś porozumienie w sprawie piłkarzy Zawiszy?

Redaktor | 2 sie 2018 Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy nie wyrzuci ze swoich struktur Stowarzyszenia Piłkarskiego „Zawisza Bydgoszcz” – zapowiada Polskie Radio PiK. I dodaje, że być może, w połowie sierpnia piłkarze rozegrają pierwszy mecz na obiektach klubu przy ul. Gdańskiej.

Dęby obroniły tytuł. Znów srebro

Redaktor | 30 lip 2018 Dęby Osielsko wywalczyły w Żorach srebrny medal Mistrzostw Polski do lat 23 w baseballu. W walce o finał zespół z Osielska pokonał gospodarzy turnieju – Gepardy Żory 11:1. W finale uległ jednak Stali Kutno 1:11.

Zawisza tylko w Bydgoszczy

Jarosław Kopeć | 27 lip 2018 Spełniamy wszelkie warunki, aby być pełnoprawnych członkiem Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego i korzystać z obiektów m.in. przy ul. Gdańskiej – stwierdził zarząd Stowarzyszenia Piłkarskiego „Zawisza Bydgoszcz” na konferencji prasowej w czwartek (26 lipca).