SP Zawisza Bydgoszcz wygrywa z Zielonymi Zalesie 3:1

Redakcja | 21 maj 2017 Liderowi B klasy zwycięstwo z siódmą drużyną w tabeli nie przyszło łatwo. Dzięki bramkom Tomasza Widomskiego, Patryka Berezy i Wojciecha Ruczyńskiego niebiesko-czarni dopisali jednak na swoje konto kolejne trzy punkty.

Zawisza Bydgoszcz już prawie pewny awansu do A klasy

Wojciech Bielawa | 15 maj 2017 Po okazałym zwycięstwie 9:1 nad GLZS Sadki Zawisza Bydgoszcz ma już sześć punktów przewagi nad drugą w tabeli B-klasy Wisłą Fordon. Wiślacy w tej kolejce pauzowali, ale stracili trzy punktu zdobyte w meczu z AF Brzoza, ponieważ zagrał w nim zawodnik nieuprawniony.

Cenna wygrana Chemika Bydgoszcz [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 maj 2017 Chemik pokonał 3:1 zespół Vinety Wolin w meczu 28. kolejki III ligi. Dzięki sobotniemu (13.05) zwycięstwu bydgoszczanie oddalili się od strefy spadkowej.

Celem są igrzyska w Tokio

Redaktor | 10 maj 2017 Lotto-Bydgostia podpisała czteroletnią umowę z Totalizatorem Sportowym. Umowa ma duże znaczenie dla sportu bydgoskiego i zwiększy szanse na zdobycie awansu naszych sportowców na igrzyska w Tokio.

SP Zawisza rozpoczyna nabór młodych piłkarzy

Wojciech Bielawa | 5 maj 2017 Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza przystępuje do tworzenia drużyn w kategorii junior i junior młodszy. Zaprasza do gry w niebiesko-czarnych barwach piłkarzy z roczników 1999 – 2003.

Zawisza Bydgoszcz pokonał Zorzę Ślesin 7:1

Wojciech Bielawa | 23 kwi 2017 Po 14 kolejkach B-klasy SP Zawisza umocnił się na pozycji lidera. Bydgoszczanie pewnie pokonali w Potulicach Zorzę Ślesin 7:1. Druga w tabeli Wisła Fordon rozgromiła w Paterku miejscową Skrę 10:0.

Czy Jacek Gollob wyjedzie w tym roku na tor? [ROZMOWA]

Redaktor | 6 kwi 2017 Przed startem sezonu pytamy jeżdżącego trenera ZKŻ Polonia Bydgoszcz o oczekiwania i nadzieje związane ze startem w Nice PLŻ. - Wierzę w ten zespół. Ci chłopacy są bardzo waleczni - mówi Jacek Gollob

Wiosenny powrót do formy. Rusz się teraz!

Redaktor | 2 kwi 2017 Wiosna zawitała, więc czas obudzić organizm z zimowego snu. Powrót do formy nie musi być trudny. Przestrzegając kilku zasad, szybko przestawimy nasze ciało na wyższe obroty.