Wiosenny powrót do formy. Rusz się teraz!

Redaktor | 2 kwi 2017 Wiosna zawitała, więc czas obudzić organizm z zimowego snu. Powrót do formy nie musi być trudny. Przestrzegając kilku zasad, szybko przestawimy nasze ciało na wyższe obroty.

Piłkarze wracają na ligowe boiska

Redaktor | 16 mar 2017 Przed drużyną Chemika niełatwe zadanie – walka o utrzymanie w lidze. Bydgoski zespół rozpoczął rundę wiosenną od porażki 2:3 w Przodkowie, a w czerwcu zakończy przed własną widownią rozgrywką z Wdą Świecie.

Iga zrobiła to, co miała zrobić…

Andrzej Pawełczak | 8 mar 2017 Kilka miesięcy temu, po igrzyskach w Rio, Iga Baumgart rozważała zakończenie sportowej kariery. Złoty medal, który zdobyła w sztafecie 4x400 m na halowych mistrzostwach Europy w Belgradzie, sprawił, że te plany przynajmniej na razie są nieaktualne.

Porażka Łuczniczki w kluczowym meczu sezonu

Redaktor | 5 mar 2017 W spotkaniu o tzw. sześć punktów Łuczniczka Bydgoszcz przegrała u siebie 1:3 z Espadonem Szczecin. Po tej porażce coraz bardziej realny jest scenariusz, że zespół zajmie jedno z ostatnich dwóch miejsc po rundzie zasadniczej.

Lewandowski biegnie po medal halowych mistrzostw Europy

Redaktor | 2 mar 2017 Jutro rozpoczynają się lekkoatletyczne halowe mistrzostwa Europy. Najbardziej liczymy na Marcina Lewandowskiego, który nie ukrywa apetytu na tytuł mistrzowski w biegu na 1500 metrów. Z medalowymi nadziejami do Belgradu jadą również Iga Baumgart i Paweł Wojciechowski.

Strzelać każdy może

Redaktor | 2 mar 2017 Od piątku 3 marca na strzelnicy sportowej CWZS Zawisza przy ul. Gdańskiej 163 będzie odbywać się II Rodzinny Turniej Strzelecki dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic.