Sport 6 paź 12:26 | Redaktor
Młodzi floreciści walczyli o mistrzostwo Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

fot. Anna Kopeć

Międzynarodowe grono zawodników wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców do lat 14, które rozegrano w sobotę (5 października).

Wyniki zawodów:

DZIEWCZĘTA

kat. zuchy (8-9 lat)

  1. Kanepe Veronika ASMENS RIGA
  2. Szultka Alicja GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI
  3. Murawska Aleksandra UKS 35 BIELAWY TORUŃ,
  4. Pisarewicz Olga GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI
  5. Plutecka Zuzanna WROCŁAWIANIE
  6. Nowak Lena GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI
  7. Buda Oliwia UKS MDK 5 BYDGOSZCZ
  8. Kornienko Anastaija FLORETE RIGA

kat. dzieci (10-11 lat)

  1. Wojtas Zofia GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
  2. Orlova Alisa FLORETE RIGA
  3. Bartol Michalina WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ, 
  4. Lidzbarska Oliwia - UKS ATENA GDAŃSK
  5. Kowalska Kinga BUDOWLANI TORUŃ
  6. Lelewska Julia UKS ATENA GDAŃSK
  7. Bugaj Agata UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA
  8. Zborowska Yvette AZS AWF POZNAŃ

kat. młodzik (12-14 lat)

  1. Jakubowska Marta UKS ATENA GDAŃSK
  2. Wojtas Hanna GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
  3. Nowakowska Aleksandra UKS MDK5 BYDGOSZCZ, 
  4. Bessman Gabriela UKS DE LA SALLE GDAŃSK
  5. Kędziora Zuzanna GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
  6. Junele Nikola ASMENS RIGA
  7. Wytyk Dominika GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
  8. Płaza Małgorzata D`ARTAGNAN URSYNÓW

CHŁOPCY

fot. Anna Kopeć

kat. zuchy (8-9 lat)

  1. Pieścikowski Wojciech MKS KUSY SZCZECIN
  2. Głowiński Igor UKS MDK 5 BYDGOSZCZ
  3. Kowalski Patryk UKS MDK 5 BYDGOSZCZ, 
  4. Wojtas Wiktor GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI
  5. Ciesielski Tadeusz WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
  6. Witkowski Jan WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
  7. Lewandowski Wojciech UKS-I BOHUN TORUŃ
  8. Skapars Martins FC SALASPILS

kat. dzieci (10-11 lat)

  1. Mazur Maciej WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
  2. Sviridenkovs Vladislavs JUGLA
  3. Kardyś Alex UKS MDK 5 BYDGOSZCZ, 
  4. Duraj Szczepan UKS ATENA GDAŃSK
  5. Sowa Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW
  6. Cygnar Filip UKS ATENA GDAŃSK
  7. Nieszczerzewski Eryk WARTA MUSZKIETEROWIE POZNAŃ
  8. Głuszak Szymon UKS ATENA GDAŃSK

kat. młodzik (12-14 lat)

  1. Gafe Aleks ASMENS RIGA
  2. Winkhof Filip IKS LESZNO
  3. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO, 
  4. Radajewski Marcin IKS LESZNO
  5. Jurczak Mateusz PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA
  6. Doroszkiewicz Maksymilian GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU
  7. Gorczyca Jakub UKS ATENA GDAŃSK
  8. Pyskło Bartosz UKS ATENA GDAŃSK

red

Poniżej galeria zdjęć z turnieju.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor