Sport 12 sty 2018 | Redaktor
Walki w klatce. Ważenie [EFN'18]

Bohaterowie walki wieczoru Damian Waluch i Łukasz Rambalski/fot. maczu

Dziś (12.01) odbyła się ceremonia ważenia przed galą EFN'18.

ENVIO FIGHT NIGHT'18 – to już trzecia edycja największej gali sportów walki MMA i K1 w Bydgoszczy. Organizatorzy zapowiadają oprawę na najwyższym światowym poziomie.
W hali Artego zobaczymy w sobotę 16 zawodników i dwie zawodniczki. Początek o godzinie 18.00. Podczas tej edycji EFN na widowni będzie mogło zasiąść aż 1500 osób.

 

Oto lista walk:

MAGDALENA NIEMYJSKA - ZUZANNA LICHA

KAMIL KRZYŻANIAK - DAMIAN TAJBER

MACIEJ TRZEŚNIEWSKI - MIKOŁAJ KAPAŁA

TOMASZ ZYSK - EMIL TRELA

DAMIAN PISKORZ - MARCO SALOMON PELLEK

ŁUKASZ LUBOMSKI - KRZYSZTOF BRACISZEWSKI

OSKAR SIEGERT - SEBASTIAN SAMIŁA

DAMIAN DOMACHOWSKI - GRZEGORZ BIAŁAS

ŁUKASZ RAMBALSKI - DAMIAN WALUCH

 

Organizatorzy podkreślają, że „ubiegłoroczna gala pokazała nam, że w Bydgoszczy są zawodnicy, z których możemy być dumni, których warto podziwiać i których trzeba wspierać. Przekonaliśmy się, że Bydgoszcz była pomijana i uboga w imprezy sportów walki z prawdziwego zdarzenia. Stąd decyzja o rozwoju projektu ENVIO FIGHT NIGHT i jej edycja z liczbą 18 w tytule. Gala w 2017 roku okazała się organizacyjnym sukcesem pod każdym względem, zarówno sportowym, jak i dla kibiców, jako widowiska, którego wcześniej w tym mieście brakowało. Wypełniona po brzegi hala Artego Arena zapadła nam jako organizatorom w pamięci i już następnego dnia po walce planowaliśmy kolejną edycję EFN!

Tym razem zobaczymy również długo wyczekiwaną przez kibiców walkę wieczoru, w której zwycięzca poprzedniej edycji Damian Waluch zmierzy się z równie utalentowanym i bardzo doświadczonym Łukaszem Rambalskim".

Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie BEDOES.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor