STRAŻ POŻARNA 998 4 cze 2019 | Redaktor
Tragiczny wypadek na DK5

fot. Policja

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek (4 czerwca) nad ranem na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Gruczno (pow. świecki). W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 57-letnia pasażerka forda.

Karambol na Szosie Gdańskiej [Galeria]

STRAŻ POŻARNA 998 1 sie 13:26

Około godziny 3.15 w miejscowości Gruczno (pow. świecki) doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 26-letni mężczyzna, kierujący fordem mondeo, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawe pobocze, uderzył w betonowy przepust. Samochód dachował.  

W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 57-letnia pasażerka pojazdu, mieszkanka Chełmna. 26-letni kierowca oraz 36-letni pasażer, mieszkańcy powiatu sztumskiego, nie odnieśli poważnych obrażeń. Kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Decyzją prokuratora został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wkrótce o jego losie zadecyduje prokuratura i sąd.

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.

Źródło i foto: Policja 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor