STRAŻ POŻARNA 998 6 lut 13:35 | Redaktor
Trwają poszukiwania pani Małgorzaty [ZDJĘCIA][AKTUALIZACJA]

fot. GRP OSP Gościeradz/Bydgoszcz998

W środę (5 lutego) odbyły się kolejne działania w ramach poszukiwań 56-letniej Małgorzaty Nawrockiej. Kobieta zaginęła 1 lutego.

W piątek (7 lutego) policja poinformowała o zakończeniu poszukiwań. Ciało kobiety zostały odnalezione w Kanale Noteckim, rodzina potwierdziła jej tożsamość.


Tego dnia ok. 17.30 wyszła z domu w Kruszynie Krajeńskim – dotąd nie powróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Nie miała przy sobie dokumentów ani telefonu.

W środę Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy zadysponowała do dalszych poszukiwań Grupę Ratownictwa Medycznego PCK Bydgoszcz oraz Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą OSP Gościeradz – wraz z psem Loco i jego przewodniczką Reginą.

Jak informują strażacy, „przy wykorzystaniu metody tzw. szybkich trójek z GPS-ami nawigatorzy z PCK Bydgoszcz oraz GRP OSP Gościeradz przeszukali wraz ze swoimi grupami obszar około 88 hektarów lasów i nieużytków w okolicach Kruszyna Krajeńskiego”.

Kobiety jednak nadal nie odnaleziono. Wyróżniają ją znaki szczególne: blizna na lewym nadgarstku oraz dwa pieprzyki na górnej wardze pod nosem.

Rysopis zaginionej:  wzrost 150 cm, średniej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, uszy normalne, nos spiczasty. Znaki szczególne to blizna na lewym nadgarstku oraz dwa pieprzyki na górnej wardze pod nosem.

W chwili zaginięcia ubrana była: w beżowy golf, czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie i czarne buty typu botki. Nie posiada przy sobie dokumentów ani telefonu komórkowego. Jest osobą samodzielną, bez nałogów. 

Osoby znające miejsce pobytu kobiety proszone są o kontakt z dyżurnym KMP w Bydgoszczy pod numerem telefonu 52-5881249 lub 112.

Więcej zdjęć z poszukiwań w galerii poniżej.

W oparciu o: Bydgoszcz998, policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor