Wydarzenia 20 kwi 21:18 | Redaktor
Joanna Krupa promowała adopcję psów i kotów [ZDJĘCIA]

- Jestem tutaj, by promować bydgoskie schronisko - powiedziała Joanna Krupa/ fot. Anna Kopeć

Znana modelka, osobowość telewizyjna, a także wielka miłośniczka zwierząt, Joanna Krupa, odwiedziła dzisiaj (20 kwietnia) Bydgoszcz, by promować odpowiedzialną adopcję zwierząt ze schroniska.

Joanna Krupa jest posiadaczką pięciu psów i wszystkie adoptowała ze schroniska. Aktywnie wspiera kampanie prozwierzęce. Modelka związana jest z organizacją PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), w której od lat działa na rzecz ochrony praw zwierząt.

Zaangażowana jest w akcje na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt i głośno sprzeciwia się agresywnym zachowaniom wobec nich. Jest także zagorzałą przeciwniczką hodowli zwierząt futerkowych i wykorzystywaniu zwierząt w cyrkach. Joanna Krupa od lat jest twarzą akcji „Be an angel for animals. Always adopt never buy” („Bądź aniołem dla zwierząt. Zawsze adoptuj, nigdy nie kupuj”).

Spotkanie z Joanną Krupą odbyło się w parku im. Jana Kochanowskiego. – Jestem tutaj, by promować bydgoskie schronisko. Bardzo kocham zwierzęta i od lat walczę o ich właściwe traktowanie – powiedziała.

Spotkaniu z gwiazdą towarzyszyła prezentacja psów z bydgoskiego schroniska. Dodatkowo prowadzona była zbiórka puszek z karmą dla szczeniąt i kociąt, kosmetyków oraz podkładów higienicznych dla zwierząt po zabiegach.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor