Wydarzenia 19 sie 17:28 | Redaktor
Kandydaci PiS: Ruszamy po kolejną kadencję

fot. Anna Kopeć

Na parkingu przed Artego Areną kandydaci PiS do parlamentu przedstawili hasło kampanii: „Dobry czas dla Polski”. – To właściwa puenta działań, które Prawo i Sprawiedliwość podejmowało przez te cztery lata – mówił poseł Tomasz Latos.

W poniedziałek (19 sierpnia) kandydaci PiS zaprezenowali też billboard, który będzie im towarzyszył w czasie spotkań z wyborcami. – Są na nim różne hasła związane z programami, które Prawo i Sprawiedliwośc zrealizowało – tłumaczył Latos.

– „Dobra zmiana” pokazała, że jesteśmy wiarygodnym ugrupowaniem. To, na co umawialiśmy się z Polakami, co było przygotowane na kadencję czteroletnią, zostało zrealizowane – twierdziła Marzenna Drab, była poseł, zamykająca listę w okręgu piątym. Dodała, że w czasie kampanii kandydaci będą wsłuchiwać się w głosy wyborców i uwzględniać je w programie. 

– Ruszamy po drugą kadencję – zapowiedział poseł Piotr Król. – Kluczowe jest dla nas, żeby jak najszybciej zebrać podpisy do rejestracji list i o to chcieliśmy apelować do mieszkańców okręgów – mówił.

Poseł Ewa Kozanecka przypomniała, że podpisy będę zbierane do 26 sierpnia w biurach poselskich, senatorskich i podczas spotkań z mieszkańcami. – Przyszłe wybory zdecydują, jaki będzie kształt Polski: czy reformy społeczne, które przeprowadziliśmy, na stałe wpiszą się w jej krajobraz – mówiła.

W konferencji prasowej udział wzięli także radni Jerzy Kowalik (powiat tucholski) oraz Marcin Wroński (Inowrocław).

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października. 

Czytaj także: Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło listy kandydatów w wyborach do parlamentu

mk, fot. Anna Kopeć

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor