Wydarzenia 8 mar 2018 | Redaktor
Kino Orzeł świętuje 6 urodziny

W kinie Orzeł będzie można zobaczyć m.in. oscarowy "Kształt wody"/ fot. materiały dystrybutora

„Kształt wody”, „W ułamku sekundy”, „Ja, Godard” i „ Wieża. Jasny dzień” - to tylko kilka z szeregu propozycji, jakie przygotowało dla bydgoszczan Kino Orzeł z okazji swoich szóstych urodzin.

–  Świętowanie szóstego roku działalności  Kina Orzeł w Miejskim Centrum Kultury rozpocznie się w czwartek 8 marca od  seansu „Kształtu wody”, obrazu nagrodzonego statuetką Oscara za najlepszy film. W ten sam dzień będzie można zobaczyć także m. in. krótkometrażowe filmy fabularne z Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Kolejne dni świętowania z Orłem to m. in. seanse takich hitów jak „ W ułamku sekundy” z Dianą Kruger w roli głównej, „Król rozrywki”, „Republika. Narodziny legendy”, czy „Wieża. Jasny dzień” w reżyserii Jagody Szelc – informuje portal bydgoszcz.pl

Podczas świętowania 6 urodzin Kina, będzie także okazja do obejrzenia najlepszych polskich filmów krótkometrażowych, w tym . m. in. „60 kilo niczego”, „Amerykański sen” czy „Najpiękniejsze fajerwerki świata”.

Przygotowano także coś dla najmłodszych miłośników kina. W sobotę o godz. 12.00 odbędzie się pokaz filmu „Superagentka” w reżyserii Karla von Bengtona, opowiadająca historię o dziewczynce, której ulubioną zabawą jest zabawa w detektywa.

Szczegóły na stronie www.kino-orzel.pl

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor