Wydarzenia 18 kwi 2019 | Redaktor
Konkurs literacki z dedykacją dla ojców

fot. Pixabay

,,Mój ojciec - dobrze być razem"- pod takim hasłem już po raz piąty w województwie odbędzie się konkurs dla dzieci i młodzieży. Do wygrania bony upominkowe o wartości 500, 300 i 200 złotych.

Jest to już V edycja konkursu, w którym uczniowie w wieku 13-20 lat mają okazję do pisemnego zaprezentowania pozytywnego wizerunku swojego taty. Przedsięwzięcie organizowane przez Urząd Marszałkowski ma na celu promowanie idei wspólnego spędzania czasu oraz uczestnictwa ojców w życiu rodzinnym. 

W konkursie nagrodzonych zostanie sześciu laureatów, w dwóch kategoriach:  trzech ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz trzech ze szkół ponadgimnazjalnych. Nagrodą dla najlepszych z każdej z kategorii będą bony upominkowe o wartości: I miejsce – 500 zł brutto, II miejsce – 300 zł brutto, III miejsce – 200 zł brutto

Prace o objętości nie mniejszej niż 2 i nie większej niż 3 strony formatu A4 ( 2400 - 3600 znaków ze spacjami) należy przesyłać do 10 maja 2019 roku. Materiały powinny być składane za pośrednictwem szkół, do których uczęszczają uczestnicy Konkursu.

Wydarzenie organizowane jest w ramach „Kujawsko-Pomorskiego Programu Wspierania Rodziny na lata 2014 – 2022 „Rodzina jest najważniejsza”.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia uczestnika konkursu

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika konkursu

 

 Źródło: Urząd Marszałkowski

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor