Wydarzenia 26 lis 11:31 | Redaktor
Małe TGD w czwartek w Wiatraku

Fundacja 'Wiatrak' zaprasza na Koncert Galowy VIII Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych "fART". Wystąpi 'Małe TGD'

W VIII Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART” wzięli udział niepełnosprawni z całej Polski, a jego uroczysty finał odbędzie się w czwartek, 28 listopada.

Po uroczystym rozdaniu nagród festiwalowych oraz po wręczeniu statuetek "Przyjaciela Wiatraka", o godz. 18.00 wystąpi zespół 'Małe TGD'. 

 

Koncert odędzie się w kościele pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników, na ul. Bołtucia 5 w Fordonie.


'Małe TGD' - informują organizatorzy - to profesjonalny zespół dziecięcy, wykonujący muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem. Małe TGD będzie promować swoją najnowszą płytę „Wyspa Skarbów”. Jak oderwać się od smartfona? Którą drogę wybrać? Tego rodzaju pytania na nowej płycie wyśpiewują dzieci z zespołu.. Nie tylko poruszane tematy, ale również aranżacje utworów są bardzo na czasie. Płyta zawiera całą paletę nowoczesnych brzmień, rytmy, które rozruszają słuchaczy w każdym wieku, mnóstwo przebojowych fraz i wyjątkowy zestaw dziecięcych głosów z przesłaniem wiary, nadziei i miłości. Prawdziwa Wyspa Skarbów! Za produkcję muzyczną płyty odpowiada autor większości kompozycji Piotr Nazaruk (lider TGD, muzyk Anny Marii Jopek) oraz Mikołaj Trybulec (producent muzyczny Linii Nocnej, Margaret, czy jednego z hitów tegorocznej Eurowizji).

Organizatorzy zapraszają wszystkich po koncercie na Urodziny “Wiatraka” do Domu Jubileuszowego Jana Pawła II.
 
Wstęp wolny
 
Festiwal współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszy Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Miasta Bydgoszczy i Województwa Kujawsko - Pomorskiego
Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor