Wydarzenia 17 paź 16:29 | Redaktor

W wieku 39 lat zmarł Łukasz Chojnacki, wieloletni lider bydgoskiego SLD, dyrektor marketingu Polonii Bydgoszcz, społecznik.

Wiadomość o jego śmierci w czwartek (17 października) przekazał na Facebooku wiceprzewodniczący Rady Miasta Ireneusz Nitkiewicz. „Odszedłeś zbyt szybko” - napisał. Wcześniej (15 października) informował, że Chojnacki przeszedł operację.

„(...) Łukasz był bardzo zaangażowany w działalność ŻKS Polonia Bydgoszcz SA, wspierał opieką menedżerską Tomasza Orwata, a w sezonie 2019 sprawował również funkcję kierownika drużyny - zarówno tej ligowej, jak i młodzieżowej” - czytamy na fanpege'u ZOOleszcz Polonii na Facebooku. „W imieniu Prezesa Jerzego Kanclerza, a także zawodników, pracowników i współpracowników klubu składamy Rodzinie i najbliższym śp. Łukasza najserdeczniejsze wyrazy współczucia i łączymy się z nimi w bólu. Spoczywaj w pokoju Łukaszu!”.

„Dziś odszedł od nas do sektora Niebo Łukasz Chojnacki, kolega, sprawny menadżer, wierny kibic bydgoskiej Polonii. Składamy najszczersze wyrazy współczucia rodzinie oraz znajomym. Cześć Jego Pamięci [*]” - żegna działacza Stowarzyszenie Pomagamy Polonii.

„Był wiele lat liderem lewicy w Bydgoszczy, urzędnikiem, działaczem Polonii Bydgoszcz, ale przede wszystkim wrażliwym człowiekiem. Jeszcze w niedzielę rozmawialiśmy przez telefon...Wciąż nie wierzę... Spoczywaj w Pokoju” - napisał na Facebooku poseł Piotr Król.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor