Wydarzenia 22 sie 08:51 | Redaktor
Plac zabaw już jest, ale pieniędzy brakuje. Wiatrak prosi o pomoc

fot. Fundacja Wiatrak

Przy Domu Jubileuszowym Jana Pawła II w bydgoskim Fordonie trwa budowa placu zabaw. Fundacja „Wiatrak” zwraca się do mieszkańców z prośbą o wsparcie zbiórki pieniędzy na sfinalizowanie płatności. I dodaje, że podziękowaniem z pewnością będzie szczęście i uśmiech dzieci. 

Z propozycji Fundacji „Wiatrak” korzysta średnio około 40 tys. osób rocznie. Większość z nich to dzieci. „Mamy dla nich wiele rozmaitych propozycji, ciągle jednak przy naszym Domu Jubileuszowym Jana Pawła II brakowało placu zabaw” - informuje Fundacja Wiatrak.

Dalej w apelu czytamy: „Naszym marzeniem od dawna było stworzenie takiego plenerowego miejsca do zabaw z prawdziwego zdarzenia. Teraz wreszcie się udało – plac jest prawie gotowy, trwają ostatnie wykończenia, już niebawem dzieci będą mogły z niego korzystać, ciągle jednak nie zebraliśmy pełnej kwoty, by za niego zapłacić. Dlatego zwracamy się z wielką prośbą o wsparcie!” 

Plac zabaw będzie dostępny nie tylko dla przedszkolaków i uczestników zajęć w „Wiatraku”, ale popołudniami także dla wszystkich chętnych dzieci.

Zbiórka pieniędzy trwa na portalu zrzutka.pl.

źródło: Fundacja Wiatrak

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor