Wydarzenia 17 lip 2019 | Redaktor
Publiczność znów będzie bawić się nad Brdą. Z kabaretem Chyba

materiały Kabaretu Chyba/kabaretchyba.pl

Przed nami kolejny „odcinek” wakacyjnego cyklu „Wieczór z kabaretem”. W czwartek (18 lipca) w amfiteatrze przy Operze Nova wystąpi trzyosobowa grupa Chyba.

Wrocławska formacja zdobyła wiele nagród i wyróżnień, m. in. I miejsce w Przeglądzie Kabaretów Amatorskich PAKA w 2010 roku, Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, Chyba był także laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Na scenie zobaczymy najlepsze skecze i dużą dawkę improwizacji. 

Z kolei w pierwszy czwartek sierpnia (1 sierpnia) nad Brdą wystąpi Andrzej Poniedzielski. Znany satyryk jest także współautorem wielu spektakli estradowych, poetą, autorem tekstów piosenek, gitarzystą i reżyserem. W 2011 roku otrzymał tytuł Mistrza Mowy Polskiej. W programie, który zaprezentuje w Bydgoszczy, oprócz satyry, znajdą się też piosenki.

Ostatnim spektaklem w ramach cyklu „Wieczór z kabaretem” będzie występ Kabaretu Jurki. Formacja z Zielonej Góry powstała od 1994 roku i cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. To czwórka scenicznych indywidualności, którzy doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. 

Tegoroczny cykl 4 lipca zainaugurował kabaret Ani Mru Mru.

„Wieczory z kabaretem” w amfiteatrze nad Brdą zawsze rozpoczynają się o godz. 19.00. Wstęp wolny.  

Harmonogram:

18 lipca - Kabaret Chyba

1 sierpnia - Andrzej Poniedzielski

22 sierpnia - Kabaret Jurki

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor