Wydarzenia 6 cze 21:40 | Redaktor
Rozpoznajesz to miejsce? [KONKURS]

fot. JT

Redakcja Tygodnika Bydgoskiego wspólnie z Katolicką Bydgoszczą przygotowały konkurs dla swych czytelników. Dla uczestników do wygrania są dwie książki ufundowane przez redakcje. 

Aby wziąć udział w konkursie należy, rozpoznać obiekt, którego część jest na fotografii. Nagrody będą przyznane w dwóch kategoriach. Tygodnik Bydgoski swoją nagrodę przeznaczył dla osoby która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tygodnikbydgoski.pl). W temacie wiadomości prosimy wpisywać KONKURS

Druga nagroda, ufundowana przez Katolicką Bydgoszcz, zostanie przyznana osobie, która poza lokalizacją obiektu opisze jego historię. Może to być historia obiektu, osobiste wspomnienie z nim związane lub własne odczucia związane z ciekawymi detalami architektonicznymi. 

Menadżer TB, Krzysztof Drozdowski tak zachęca do udziału w konkursie:

- Pomysł konkursu to nie tylko chęć uatrakcyjnienia naszej oferty, ale też promocja naszego miasta. Bydgoszcz ze swoją historią to pasjonujące miejsce. Nieodkryte, mało znane w Polsce, ale także czasem niezauważone przez samych bydgoszczan. Musimy promować nasze miasto i świadomie je pokochać – a jest za co. Miasto to nie tylko to co jest tu i teraz, przebudowy, problemy drogowe, zaniedbane kamienice w centrum, blokowiska, ale i ukryta historia. Przesłanie i dziedzictwo od pokoleń które budowały to miejsce. Rożne kultury, narody, tradycje stworzyły w Bydgoszczy zadziwiającą mozaikę, której odkrywanie jest wspaniałą przygodą. 

Wyniki konkursu zostaną podane na naszym portalu oraz ogłoszone w kolejnym wydaniu Telewizyjnego Tygodnika Bydgoskiego w sobotę 13 czerwca.  

 

Monika Kowalska/Red.

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor