Wydarzenia 12 lip 23:47 | Redaktor
Schreiber: możemy być umiarkowanymi optymistami.

fot. Anna Kopeć

Według exit poll Andrzej Duda wygrał II turę wyborów i przez kolejne pięć lat będzie kontynuował swoją pracę. Lokalny komitet Zjednoczonej Prawicy spotkał się na wieczorze wyborczym w Hotelu Pod Orłem.

Tuż po ogłoszeniu wyników exit poll, w których wygrał Andrzej Duda spytaliśmy lokalnych działaczy Zjednoczonej Prawicy o ich wrażenia.

- Możemy być dumni, że tylu Polaków udało się do urn wyborczych. Na razie wyniki podają, że prezydentem będzie dalej Andrzej Duda, ale zaczekajmy na ostateczne wyniki. Bardzo się cieszę, Dziękuje i gratuluję wszystkim wyborcom pana prezydenta - powiedział Tomasz Latos.

- Przy takich wynikach widać, że Polska jest mocno podzielona. Trzeba z tym skończyć. Razem działajmy na rzecz Polaków - zakończył poseł Latos.

 - Na gorąco komentarz jest taki, że możemy być umiarkowanymi optymistami. Ogromna radość, że tyle osób wzięło udział w wyborach i wielkie podziękowania dla wszystkich państwa, nie ważne jak głosowali. Jest sporo do zrobienia. Mamy trzy lata do wyborów. To może być dobry czas by część podziałów i część niepotrzebnej agresji i nienawiści zniknęła - skomentował minister Łukasz Schreiber.

fot. Anna Kopeć

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor