Wydarzenia 29 lis 2018 | Redaktor
Studiujesz na Medicum? Zostań wolontariuszem!

fot. „Przychodnia Studencka'', IFMSA-Poland o.Bydgoszcz/Facebook

Przychodnia Studencka „Otwarte drzwi” zaprasza na spotkanie informacyjne w poniedziałek 4 grudnia. Zrzesza wolontariuszy, którzy bezpłatnie udzielają pomocy osobom nieubezpieczonym, a przy okazji – uczą się pod okiem fachowców.

– Jeżeli spodobała Wam się nasza przychodnia i to co robimy, chcielibyście dołączyć do naszego zespołu lub po prostu interesuje Was projekt, jakim jest przychodnia studencka, ale nie do końca wiecie, jak to wygląda i chcielibyście z nami porozmawiać, to zapraszamy na spotkanie informacyjne! - piszą z entuzjazmem wolontariusze. - Opowiemy Wam, jak wygląda nasza praca, czego można się spodziewać i dlaczego warto do nas dołączyć – zapowiadają.

Spotkanie odbędzie się 4 grudnia o godzinie 17.30 w sali 309 w budynku patomorfologii na kampusie szpitala Jurasza. Zaproszeni są studenci wszystkich kierunków Collegium Medicum.

Przychodnia Studencka „Otwarte drzwi” działa przy Bydgoskim Stowarzyszeniu Miłosierdzia. Za darmo przyjmuje osoby nieubezpieczone, m.in. bezdomnych. Pod okiem lekarzy pomocy udzielają tu studenci kierunków medycznych.

Jest czynna raz w tygodniu. Więcej o działalności przychodni czytaj tutaj.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor