Wydarzenia 19 kwi 2019 | Redaktor
Zawisza zagra w sobotę z Flisakiem Złotoria. Mecz w Fordonie

W ostatnim meczu Zawiszy ze Sportisem padł bezbramkowy remis/fot. bw

W 21. Kolejce klasy okręgowej przeciwnikiem niebiesko-czarnych będzie Flisak Złotria. Mecz odbędzie się na boisku przy ul Sielskiej, choć oficjalnie gospodarzem będą przyjezdni. Początek w Wilka Sobotę (20 kwietnia) o godz. 16.00.

Zmiana miejsca rozegrania meczu nastąpiła na prośbę drużyny Flisaka, który przejmuje na siebie wszystkie obowiązki gospodarza.

Flisak Złotoria obecnie zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 25. punktów. Flisak zanotował jak do tej pory osiem zwycięstw, jeden remis oraz dziesięć porażek. Najbliższy przeciwnik Zawiszy w ostatniej rozegranej kolejce pauzował, ponieważ z rozgrywek wycofał się Gryf Sicienko.

W rundzie jesiennej w meczu rozegranym również na boisku przy Sielskiej, Zawisza wygrał z Flisakiem 2:0, a bramki na wagę trzech punktów strzelali: Patryk Straszewski oraz Adrian Brzeziński.

Zawisza Bydgoszcz po ostatnim bezbramkowym remisie ze Sportisem Łochowo będzie chciał wrócić na zwycięską drogą. W tabeli niebiesko-czarni mają wciąż dziewięć punktów przewagi nad grupą pościgową.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor