Wydarzenia 26 cze 2019 | Redaktor

W miejscowości Łyskowo (pow. tucholski) wieczorem we wtorek (25 czerwca) samochód osobowy uderzył w drzewo. Mimo akcji ratunkowej zmarła 89-kobieta.

Dane na godz. 8.30 (26 czerwca)

W aucie znajdowały się trzy osoby. Policja pod nadzorem prokuratura wyjaśnia przyczyny wypadku. Na policyjnej mapie wypadków śmiertelnych woj. kujawsko-pomorskie niechlubnie się wyróżnia. W całej Polsce od początku wakacji funkcjonariusze odnotowali już 41 zdarzeń ze skutkiem śmiertelnym, w tym w naszym województwie doszło już do sześciu.

Wtorek (25 czerwca) był wyjątkowo dramatyczny na drogach. O godz. 14.20, w miejscowości Unisławice (pow. włocławski) na autostradzie A1 (219 km w kierunku Gdańska) samochód  osobowy wylądował w rowie, kierowca był uwięziony w pojeździe. Interweniowali strażacy u Lotnicze Pogotowie ratunkowe.

Dwie godziny później w miejscowości  Ostaszewo (pow. toruński) na 178 kilometrze drogi krajowej 91 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i autobusu PKS. Jedna osoba poszkodowana z auta osobowego została zabrana przez ZRM do szpitala.

Źródło: Bydgoszcz998 (oprac. red)

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor