Szachiści do plansz [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 3 kwi 2019 W kwietniu czekają nas dwa duże turnieje. Już w sobotę (6 kwietnia) VIII runda Międzyszkolnej Ligi Szachowej, a w czwartek (4 kwietnia) finał Szachowego Grand Prix Klubu Odnowa i Edukacji przez szachy.

Sezon baseballowy coraz bliżej

Redaktor | 25 mar 2019 Amerykanie Daniel Catalan i Adan Cabrales ponownie poprowadzą KWK Construction Dęby Osielsko jako trenerzy i zawodnicy. A w polskim baseballu powstała liga licząca… aż 17 zespołów.

Decydująca faza walki szachistów o wielką nagrodę [ZDJĘCIA]

Redaktor | 24 mar 2019 Za nami trzeci już turniej z cyklu Szachowe Grand Prix Klubu Odnowa i „Edukacji przez szachy”, który odbył się w czwartek (21 marca). Ten nowy cykl zawodów, w którym mogą grać zarówno dzieci jak i dorośli powoli zyskuje kolejnych zwolenników. Tym razem w zawodach wzięło udział 38 szachistów.

Sukces Hanny Bakuniak w Murmańsku. Wygrywa Puchar Arktyki [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 17 mar 2019 Na zawodach w Murmańsku (Rosja) Hanna Bakuniak zwyciężyła na dystansie 50 metrów stylem dowolnym podczas zawodów o Puchar Arktyki rozgrywanych przy okazji III Ice Swimming World Championship 2019. Bydgoszczanka zdobyła też brązowy medal mistrzostw na 1000 metrów stylem dowolnym i była trzecia w wyścigu na 200 metrów.

Pracowity weekend hokeistów

Redaktor | 14 mar 2019 Hokeiści BKS Bydgoszcz w sobotę (16 marca) o godz. 16.00 w stolicy zagrają z Warsaw Capitals pierwszy mecz półfinałowy w 2. lidze. Rewanż dzień później na Torbydzie. PZHL podał terminarz.