Dęby wróciły ze Śląska z trzema wygranymi

Redaktor | 20 maj 2019 Z trzema zwycięstwami w czterech rozegranych meczach Ekstraligi wracają baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko z wyprawy na Górny i Dolny Śląsk. Po sobotnich pogromach mistrzów Polski w Rybniku, w niedzielę osielszczanie podzielili się zwycięstwami z Barons Wrocław.

Bydgoszcz Archers zobaczymy w akcji na żywo w telewizji

Redaktor | 15 maj 2019 Futboliści amerykańcy Bydgoszcz Archers rewelacyjnie zaczęli sezon. Wygrali wszystkie dotychczasowe pojedynki do zera. W sobotę (18 maja) zagrają w stolicy z Warsaw Eagles. Transmisję ze spotkania przeprowadzi telewizja nSport+. Początek o godz. 12.00

Weekend w dwóch ligach Dębów Osielsko

Redaktor | 11 maj 2019 Po majówce z reprezentacjami Polski baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko nie zwalniają tempa i wracają do ligowej rywalizacji na dwóch frontach.

Kujawsko-pomorskie na podium bilardowej olimpiady młodzieży

Redaktor | 11 maj 2019 Ponad 100 młodych zawodników z całej Polski przez ostatnie dni rywalizowało w Kostomłotach Drugich (Świętokrzyskie) w bilard. To wyjątkowa sytuacja, bo ta dyscyplina na ogólnopolskiej olimpiadzie zagościła po raz pierwszy w historii. Kujawsko-pomorskie zajęło trzecie miejsce w tej rywalizacji.

Liga szachowa zawita znowu do Górska

Redaktor | 10 maj 2019 Przedostatnia runda Międzyszkolnej Ligi Szachowej odbędzie się w sobotę (11 maja) w Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku. Aktualnie zapisanych jest 71 uczestników.

Archers Bydgoszcz kontynuują passę zwycięstw

Redaktor | 7 maj 2019 Bydgoscy futboliści amerykańscy Archers kontynuują swoją zwycięską passę w rozgrywkach Europejskiej Super Ligi. Tym razem w pokonanym polu pozostawili drużynę Dukes Ząbki, a rozegrane w deszczowych warunkach sobotnie (4 maja) spotkanie zakończyło się rekordowym wynikiem 50:0.

Święto baseballa w Osielsku [WYNIKI]

Redaktor | 5 maj 2019 W Osielsku trwa silnie obsadzony XI Turniej Północy o Puchar Dewelopeo w baseballu. O główne trofeum walczą reprezentacje Polski I (seniorzy) i Polski U23, zespół Baseball Stars złożony z obcokrajowców grających w polskich ligach oraz gospodarze - KWK Construction Dęby Osielsko.

Bydgoszcz Archers grają z Dukes Ząbki [TRANSMISJA]

Redaktor | 4 maj 2019 Bydgoscy futboliści amerykański nie stracili jeszcze w tym sezonie rozgrywek europejskich punktu. W sobotę (4 maja) o 16.00 rozpoczął się na boisku przy ul. Słowiańskiej mecz z Dukes Ząbki.

Dęby z tarczą i na tarczy w Konstancinie

Redaktor | 28 kwi 2019 Z jednym zwycięstwem wracają z podwarszawskiego Konstancina baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko. W dzisiejszym dwumeczu Ekstraligi ulegli Centaurom Warszawa 7:10 w pierwszym starciu, ale w drugim spotkaniu pokonali stołeczny zespół 8:4.