Dwie porażki dębów w Kutnie

Redaktor | 20 kwi 20:52 Nie udało się baseballistom KWK Construction Dębów Osielsko wygrać któregoś z dwóch sobotnich spotkań w Kutnie. Blisko sukcesu byli w pierwszym spotkaniu, utrzymując remis w ostatniej rundzie, ale trzybazowy hit Dominika Gajdzińskiego zakończył spotkanie zwycięstwem Stali 6:5.

Dęby z Osielska gromią Baronsów z Wrocławia [ZDJĘCIA]

Redaktor | 14 kwi 21:02 Baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko bardzo udanie zainaugurowali sezon 2019. W meczach pierwszej kolejki Ekstraligi odnieśli na własnym boisku dwa zdecydowane zwycięstwa nad Barons Wrocław. Oba spotkania zakończyły się przed czasem wskutek wysokiej przewagi punktowej gospodarzy.

Hokeiści BKS przegrali pierwszy mecz w turnieju finałowym

Redaktor | 13 kwi 10:54 Hokeiści BKS Bydgoszcz uczestniczą w sobotę (13 kwietnia) w turnieju finałowym całej 2. ligi. Przed południem przegrali pierwszy mecz z KS Hockey Team Oświęcim 4:11. O 12:45 spotkanie z drugim grupowym rywalem KH Gazda Team Nowy Targ.

Baseballowy weekend w Osielsku [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 12 kwi 09:05 Po zimowej przerwie na boiska wrócili baseballiści. W weekend (13/14 kwietnia) w Osielsku czekają nas mecze otwarcia sezonu w Ekstralidze i Bałtyckiej Lidze Baseballu. UKS Dęby rozpoczyna też świętowanie jubileuszu 25-lecia działalności klubu.

Przygotowania do lekkoatletycznych mistrzostw idą pełną parą

Redaktor | 11 kwi 18:56 Na cztery miesiące przed największą tegoroczną imprezą lekkoatletyczną w Polsce zapowiada się wyjątkowo duża frekwencja na stadionie Zawiszy. Ambasadorami drużynowych mistrzostw Europy zostały gwiazdy bydgoskiej lekkoatletyki - poinformowano na czwartkowej (11 kwietnia) konferencji prasowej w ratuszu.

Padł rekord frekwencji Międzyszkolnej Ligi Szachowej w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Redaktor | 7 kwi 11:40 VIII już runda MLS zagościła ponownie w Bydgoszczy. Po rekordowej frekwencji z poprzedniego turnieju w Toruniu, w którym wzięło udział, aż 124 zawodników, tym razem magiczną liczbę 102 osiągnięto w Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park, z czego aż 82 w Grupie B, czyli debiutantów i zawodników z najniższą V kategorią szachową i 20 zawodników w Grupie A.

Wielka nagroda szachowa przyznana [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 kwi 22:00 Zwycięzcami cyklu Szachowa Grand Prix Klubu Odnowa i „Edukacji przez szachy" w poszczególnych grupach zostali: Mateusz Budnik, Hubert Gabryszewski i Adam Maciejewski.

Szachiści do plansz [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 3 kwi 20:35 W kwietniu czekają nas dwa duże turnieje. Już w sobotę (6 kwietnia) VIII runda Międzyszkolnej Ligi Szachowej, a w czwartek (4 kwietnia) finał Szachowego Grand Prix Klubu Odnowa i Edukacji przez szachy.