Kujawsko-pomorskie na podium bilardowej olimpiady młodzieży

Redaktor | 11 maj 05:45 Ponad 100 młodych zawodników z całej Polski przez ostatnie dni rywalizowało w Kostomłotach Drugich (Świętokrzyskie) w bilard. To wyjątkowa sytuacja, bo ta dyscyplina na ogólnopolskiej olimpiadzie zagościła po raz pierwszy w historii. Kujawsko-pomorskie zajęło trzecie miejsce w tej rywalizacji.

Liga szachowa zawita znowu do Górska

Redaktor | 10 maj 08:51 Przedostatnia runda Międzyszkolnej Ligi Szachowej odbędzie się w sobotę (11 maja) w Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku. Aktualnie zapisanych jest 71 uczestników.

Archers Bydgoszcz kontynuują passę zwycięstw

Redaktor | 7 maj 21:25 Bydgoscy futboliści amerykańscy Archers kontynuują swoją zwycięską passę w rozgrywkach Europejskiej Super Ligi. Tym razem w pokonanym polu pozostawili drużynę Dukes Ząbki, a rozegrane w deszczowych warunkach sobotnie (4 maja) spotkanie zakończyło się rekordowym wynikiem 50:0.

Święto baseballa w Osielsku [WYNIKI]

Redaktor | 5 maj 09:21 W Osielsku trwa silnie obsadzony XI Turniej Północy o Puchar Dewelopeo w baseballu. O główne trofeum walczą reprezentacje Polski I (seniorzy) i Polski U23, zespół Baseball Stars złożony z obcokrajowców grających w polskich ligach oraz gospodarze - KWK Construction Dęby Osielsko.

Bydgoszcz Archers grają z Dukes Ząbki [TRANSMISJA]

Redaktor | 4 maj 16:17 Bydgoscy futboliści amerykański nie stracili jeszcze w tym sezonie rozgrywek europejskich punktu. W sobotę (4 maja) o 16.00 rozpoczął się na boisku przy ul. Słowiańskiej mecz z Dukes Ząbki.

Dęby z tarczą i na tarczy w Konstancinie

Redaktor | 28 kwi 19:32 Z jednym zwycięstwem wracają z podwarszawskiego Konstancina baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko. W dzisiejszym dwumeczu Ekstraligi ulegli Centaurom Warszawa 7:10 w pierwszym starciu, ale w drugim spotkaniu pokonali stołeczny zespół 8:4.

W Kutnie Dębom zabrakło szczęścia [RELACJA]

Redaktor | 23 kwi 08:00 Bez zwycięstwa wrócili z przedświątecznej wyprawy do Kutna baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko. Mimo przewagi, jaką mieli w pierwszym meczu, nie potrafili postawić przysłowiowej kropki nad „i”, a w drugim spotkaniu Stal urządziła osielszczanom… przedwczesny dyngus.

Dwie porażki dębów w Kutnie

Redaktor | 20 kwi 20:52 Nie udało się baseballistom KWK Construction Dębów Osielsko wygrać któregoś z dwóch sobotnich spotkań w Kutnie. Blisko sukcesu byli w pierwszym spotkaniu, utrzymując remis w ostatniej rundzie, ale trzybazowy hit Dominika Gajdzińskiego zakończył spotkanie zwycięstwem Stali 6:5.