Zadymienie w kamienicy przy Pięknej

Redaktor | 2 lut 2019 Groźnie brzmiące zgłoszenie wpłynęło wieczorem (2 lutego) do bydgoskich strażaków z Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Bydgoszczy.

Auto zderzyło się z tramwajem w Fordonie

Redaktor | 2 lut 2019 Do bardzo groźnego wypadku doszło wieczorem (2 lutego) na wyjeździe z łącznika między ul. Andersa i Skarzyńskiego (na wysokości Carrefoura). Samochód osobowy zderzył się z tramwajem. Są ranni.

Zaginął mieszkaniec Miedzynia [KOMUNIKAT]

Redaktor | 2 lut 2019 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Mariusza Ochęduszko lat 31, który 29 stycznia 2019 r. oddalił się z miejsca zamieszkania na osiedlu Miedzyń i środkami komunikacji miejskiej udał się w kierunku Fordonu.

Oszukał szefa na 100 tysięcy złotych

Redaktor | 1 lut 2019 Policja zatrzymała mężczyznę, który przywłaszczał sobie pieniądze za sprzedaż paliwa, a następnie fałszował dokumentację. Straty jego pracodawcy to blisko 100 tys. złotych.

Rodzinny biznes. Ojciec i syn zamieszani w narkotyki

Redaktor | 30 sty 2019 Policjanci z bydgoskiego wydziału narkotykowego zatrzymali ojca i syna podejrzanych o posiadanie narkotyków. Obaj wpadli na terenie firmy. 49-latek posiadał małe ilości narkotyków. Natomiast jego 31-letni syn usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany i amfetaminy.

Pożar w domu na Czackiego [ZDJĘCIA]

Redaktor | 30 sty 2019 Pożar wybuchł w budynku jednorodzinnym przy ulicy Czackiego. Ogień pojawił się w piwnicy, gdzie znajdowa się piec i zgromadzony opał.

Amfetamina w mieszkaniu na Błoniu

Redaktor | 29 sty 2019 Bydgoszczanin podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. W mieszkaniu 32-latka policjanci znaleźli blisko pół kilograma amfetaminy. Teraz może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Terroryzował klientów baru. Po pijaku z siekierą

Redaktor | 28 sty 2019 Policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. 22-latek terroryzował klientów baru. Jednej z osób, grożąc siekierą, zabrał torebkę z pieniędzmi.