Jazdę na czerwonym „poprawił” łapówką

Redaktor | 5 lut 2019 Patrol z bydgoskiego Śródmieścia legitymował kierowcę, który przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Konsekwencji chciał uniknąć, oferując łapówkę.

Tankował paliwo i nie płacił. Do tego jeździł mimo zakazu sądowego

Redaktor | 4 lut 2019 Policjanci z Białych Błot ustalili i zatrzymali mężczyznę, który wielokrotnie kierował samochodem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych wydanego przez sąd. Dodatkowo wyszły na jaw dokonane przez niego kradzieże paliwa na stacjach w Bydgoszczy i nie tylko. Sprawca po zatankowaniu paliwa odjeżdżał nie płacąc należności.

Pożar hurtowni przy Szajnochy [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 4 lut 2019 Ogień wybuchł dziś (4 lutego) w nocy w hurtowni papierniczej. Trwa akcja gaśnicza. Na miejsce jadą kolejne zastępy straży pożarnej. W akcji uczestniczy kilkudziesięciu strażaków. Jest cysterna z JRG 3.

Zadymienie w kamienicy przy Pięknej

Redaktor | 2 lut 2019 Groźnie brzmiące zgłoszenie wpłynęło wieczorem (2 lutego) do bydgoskich strażaków z Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Bydgoszczy.

Auto zderzyło się z tramwajem w Fordonie

Redaktor | 2 lut 2019 Do bardzo groźnego wypadku doszło wieczorem (2 lutego) na wyjeździe z łącznika między ul. Andersa i Skarzyńskiego (na wysokości Carrefoura). Samochód osobowy zderzył się z tramwajem. Są ranni.

Zaginął mieszkaniec Miedzynia [KOMUNIKAT]

Redaktor | 2 lut 2019 Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje Mariusza Ochęduszko lat 31, który 29 stycznia 2019 r. oddalił się z miejsca zamieszkania na osiedlu Miedzyń i środkami komunikacji miejskiej udał się w kierunku Fordonu.

Oszukał szefa na 100 tysięcy złotych

Redaktor | 1 lut 2019 Policja zatrzymała mężczyznę, który przywłaszczał sobie pieniądze za sprzedaż paliwa, a następnie fałszował dokumentację. Straty jego pracodawcy to blisko 100 tys. złotych.

Rodzinny biznes. Ojciec i syn zamieszani w narkotyki

Redaktor | 30 sty 2019 Policjanci z bydgoskiego wydziału narkotykowego zatrzymali ojca i syna podejrzanych o posiadanie narkotyków. Obaj wpadli na terenie firmy. 49-latek posiadał małe ilości narkotyków. Natomiast jego 31-letni syn usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany i amfetaminy.