Sprawca śmiertelnego potrącenia na pasach trafił do aresztu

Redaktor | 21 sty 2019 Trzy miesiące tymczasowego aresztu zastosował mogileński sąd wobec 33–latka, który w piątek (18 stycznia) śmiertelnie potrącił samochodem na przejściu dla pieszych 87–letniego mieszkańca Mogilna. Sprawcy grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Kraksa przed Trasą Uniwersytecką

Redaktor | 21 sty 2019 Do zderzenie dwóch samochodów osobowych doszło dziś (21 stycznia) ok. godziny 10.40, na skrzyżowaniu Ogińskiego i Moniuszki, tuż przy wjeździe na Trasę Uniwersytecką. Na miejsce wysłani zostali strażacy z JRG 1 Bydgoszcz oraz JRG 3 Bydgoszcz.

Giną piesi. Policjanci apelują o rozwagę

Redaktor | 19 sty 2019 Od początku tego roku na drogach województwa kujawsko-pomorskiego doszło do 46 wypadków drogowych, w których zginęło osiem osób, w tym aż pięciu pieszych – informują policjanci. I przestrzegają: - Zimą warunki atmosferyczne zdecydowanie nie służą bezpieczeństwu w ruchu drogowym, tym bardziej wymagana jest większa ostrożność! Kierujący powinni dostosować prędkość do...

Zapalił się Swing numer 500 [ZDJĘCIA]

Redaktor | 18 sty 2019 Na terenie zajezdni tramwajowej MZK przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy doszło dziś (18 stycznia) po godz. 15.00 do pożaru instalacji na dachu tramwaju.

Pieszych i kierowców w Fordonie śledził rejestrator

Redaktor | 18 sty 2019 Policjanci nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem pojawili się wczoraj (17 stycznia) w rejonie skrzyżowania ulic Twardzickiego i Teski, a następnie na ul. Pelplińskiej w Bydgoszczy.  Ich celem było eliminowanie nieprawidłowych zachowań pieszych oraz kierowców wobec pieszych.

Śmiertelne potrącenie pieszej pod Mogilnem

Redaktor | 18 sty 2019 Mogileńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia, do którego doszło wczoraj (17 stycznia) na drodze wojewódzkiej nr 255 niedaleko miejscowości Rzadkwin.

Antysmogowe działania policji. Kontrolowała emisję spalin

Redaktor | 17 sty 2019 Policjanci z bydgoskiej „drogówki” prowadzili wczoraj (16 stycznia) akcję „SMOG”. Na terenie Bydgoszczy i powiatu kontrolowiali samochody, eliminowali z ruchu te niesprawne technicznie, szczególnie emitujące zbyt dużą ilość spalin do atmosfery.

Pobili go, okradli i zostawili nieprzytomnego na brzegu Brdy

Redaktor | 16 sty 2019 Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie sprawcy rozboju, którzy dotkliwie pobili i okradli bydgoszczanina i pozostawili go na brzegu rzeki. Jego oprawcy zostali ustaleni i zatrzymani przez policjantów z bydgoskich Wyżyn.