112 18 lut 15:15 | Redaktor
Zatrzymano konkubenta matki pobitego 8- miesięcznego chłopca

Jak informuje Policja z Nakła nad Notecią wczoraj, 17 lutego został zatrzymany konkubent matki 8-miesięcznego chłopca, który z obrażeniami trafił do szpitala.

O całej sprawie pisaliśmy tutaj. 28-letni konkubent matki dziecka najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Sprawa powstania obrażeń u 8-miesięcznego chłopca z Mroczy jest aktualnie prowadzona przez nakielskich policjantów.

Kobieta usłyszała zarzuty w tej sprawie, oskarżyciel wczoraj przedstawił zarzuty także jej 28-letniemu konkubentowi. Mieszkaniec Mroczy stanął przed sądem, który zdecydował o aresztowaniu podejrzanego na 3 miesiące.

- Za przestępstwo znęcania się grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Kara ta jest wyższa w przypadku znęcania się nad osobą z różnych względów nieporadną, a także kiedy udowodnione zostanie, że przy znęcaniu stosowane było szczególne okrucieństwo. Zachowanie podejrzanych oceni sąd, który zdecyduje o karze dla 25-latki i jej konkubenta – poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska z KPP Nakło nad Notecią

na podst. inf. prasowej KPP Nakło nad Notecią

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor