Wydarzenia 12 lip 13:40 | Redaktor
Ledwo uszli z życiem. Teraz potrzebują pomocy [APEL]

fot. Bydgoszcz998

Dzięki wspaniałej akcji w Srebrnicy pod Koronowem strażacy ocalili w czwartek (11 lipca) życie kobiety z trojgiem dzieci. Pożar jednak wyrządził wiele szkód. Na portalu zrzutka.pl pojawił się apel z prośba o pomoc i wsparcie.

Publikujemy w całości wpis ze zrzutka.pl: „Dzisiaj (tj. 11 lipca 2019 r.) w domu moich rodziców wybuchł pożar. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji ratowniczej, nikomu nic się nie stało (Dziękujemy z całego serca wszystkim, który brali w tej akcji udział). Tak, jak już w komentarzach pod postem na Facebooku @Bydgoszcz998 pisała bratowa, jej dzieciom niczego nie potrzeba. Ogień nie zdążył dotrzeć do pomieszczeń zajmowanych przez brata, bratową i ich dzieci. Nie mniej straty są ogromne, a odbudowanie tego co spłonęło, to duże wyzwanie dla rodziców. Wsparcie finansowe jest ważne, ale każdy, kto jest w stanie pomóc przy pracach związanych z oczyszczaniem i remontem będzie ogromnym wsparciem.

Osoby chętne do pomocy w sposób fizyczny, dostarczając materiały, bądź jakikolwiek inny sposób, zapraszam do kontaktu mailowego: paulina.roda@gmail.com

Z góry dziękuję za każdą złotówkę, za każdy gest pomocy, za dobre słowo i modlitwę”.

Tutaj więcej o wspaniałej akcji strażaków [ZDJĘCIA]

red

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor